martinka21

Jak dlouho si myslíte, že bude Apple podporovat ještě iphone X?

Zdravím, chtěla bych se zeptat, kdo tomu alespoň trošku rozumí. Jak dlouho si myslíte, že bude Apple podporovat ještě iphone X? Nyní mám 13 mini, ale nevyhovuje mi, jak je menší. 😀 mám ho cca 14 dní a ještě jsem si nezvykla. Zahrávám si s myšlenkou jít zpět do X, které jsem měla nejradši. 😀 Nejde mi o to mít nejnovější telefon, ale spíš o to, jak dlouho potrvá ještě podpora od Applu, abych za rok nekoukala, že smůla. Moc děkuji

Odpovědi
JežíšKristus

Podpora je 5 let od vydání

Schluker

5–7 let. Kdyz uz tak bych sel do XS, podpora u nej bude minimalne o rok delsi nez u X.

ESOUCZ

Tipy bych 2–3roky, ja osobně mam iPhone x a taky na to teď myslim