Avatar uživatele
coco

Podle čeho jste si zvolili svou přezdívku na těchto stránkách?

Volili jste náhodně, nebo něco znamená?
Moje je náhodná.
Doplňuji:
Děkuji vážení, hezky jsem si početla.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: coco

Zajímavá 14Pro koho je otázka zajímavá? anonym, jendahun, anonym, Elk, Andělé, Terryle, chudst, hanny 2, anonym, dědapetr, beer, Deli, Rylon, anonym před 4716 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Moje je pravdivá.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Elk

Jelikož jsem Jan, tak to původně bylo John – podle Lennona – taky jsem hrával na kytaru a Elk byla nějaká zkratka, ale už nevím přesně, ale líbilo se mi to. Dnes už jenom Elk.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Už jsem na takovou otázku odpovídal,ale nebudu na ni odkazovat jak to dělají jiní.

Ten můj nick vznikl na základě návštěvy Krakova,kde je Barbakan a na východní stěně je pamětní deska připomínající krakovského občana Marcina Oracewicze, který podle legendy zachránil město před Rusy tím, že při nedostatku munice nabil do své zbraně knoflík a zastřelil nepřátelského velitele Panina.

No a já v té době nenáviděl rusáky!že

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Dudu – takto mě oslovovala naše mladší vnučka když začala žvatlat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Hanny je jedna ze starších písniček od Hany Zagorové.Ten název se mi vždycky líbil,jmenuji se Hana a když jsem se registrovala,tak mi admin napsal,že už tu jedna je,tak jsem jen přidala 2.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Proč cosi složitě vymýšlet, když neustále na nějaký www lezu !!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Moc zajímavá otázka, taky jsem si pěkně početla :o)

Já jsem jako Terryle na netu snad všude (akorát někde, kde už to bylo obsazeno, používám ještě dvě alternativní přezdívky). Vzniklo to někdy na gymplu, když jsem hledala pěkně znějící a vypadající přezdívku pro ICQ, která se mi za pár týdnů neokouká a nezačnu se za ni stydět. Po několika pokusech jsem vymyslela tohle – Terry, anžto jsem Tereza, a Le, protože mi na gymplu spolužáci říkali Lennone. No, a zalíbilo se mi to natolik, že se z toho stala moje internetová identita – a fakt jsem se nesekla, už ji mám asi deset let a líbí se mi furt. Jen to „le“ na konci změnilo trošku význam, teď to spíš sedí na moje životní heslo, že všichni jsou blázni, jen já LEtadlo :o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beer

Beer – to je moje hobby! Koníček pravda trošku náročnej, vůbec né zadarmo, ale nááádhernej )))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Valky

Val, Valky = Zkratka mé přezdívky Valkyria → Nemusím vysvětlovat, kdo jsou Valkýry a jakou mají úlohu v mytologii :o))))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Taky už jsem na to jednou kdysi dááávno odpovídala, odpovím znovu. Jsem Katka P., takže jsem to p šoupla doprostřed a bylo to. Nemám na vymýšlení nicků absolutně talent, takže nic úžasnějšího mě nenapadlo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Klasika,Tomáš,tedy tom,004 jsou prostřední čísla mého telefonu.A ještě pro barbakana. Barbakán se také říkalo dvěma branám,které byli součástí opevnění měst,a byli postaveny za sebou mimo podélnou osu,mimochodem, při vstupu do nich.Případným útočníkům to komplikovalo jejich dobývání,a při střelbě skrz ně,„koule neprolétla“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

JAna-MIlan,155-pro nás významné datum.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
simonkytka

Já už ji mam od malička z emailu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Jan je klasika a hun – předkové snad byli.Moje obliba syrového uzeného masa a okousávání kostí,vznětli­vost,příbuzní někde v Maďarsku a Německu,Valašsku – hrozný mišmaš,snědý typ,někdy vytáčím manželku „huněním“ si pod vousy.Vysvětluji jí,že si huhňám mantru ÓM.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tuCZek

běžně tenhle nick používám a vznikl ze zkomoleniny mého jména – ale to je na dýl :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VampGirl

Vamp jsem si do nicku dala proto, protože mám ráda upíry. 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cubulka

Tatínek mi jako malé říkal Blondýnko nebo Cibulko a protože časem mi vlasy zhnědli tak mi to přišlo divné.
A aby jsem se přiznala tak jsem nechtěmě zmáčkla na klávesnici U místo I tak z toho vznikla CUBULKA.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tonie

Mám pitomé jméno. Jana. Nelíbí se mi a špatně se od něj odvozují nicky.
Kdybych byla kluk, měla jsem se prý jmenovat Antonín. Byla i šance, že bych byla Antonie, ale mamka to zamítla.
Mnohem radši bych byla Antonie, líbí se mi to.
A od toho jména je zkratka Tonička, Tony.. Jenže Tony už je obsazené, tak jsem si to jen trochu zdrobnila, na Tonie. A jsem docela spokojená :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bloncka

Moje přezdíva je taková jak mi říkají spolužáci a taky podle barvy vlasů ;))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
151kbar151

Používám svou přezdívku již několik let všude stejnou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Stejně jako deli, mne mrzí předčasné uzamknutí otázky, takováto univerzální a všechny zajímající, by si zasloužila aspoň týden.
Já mám nick ze spřežky příjmení (a částečně i mailu). Osvědčil se mi na mnoha portálech, že není obecný a nebyl obsazený.

před 4688 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Deli

Škoda, že to už coco zamítla.
Můj nick je z přezdívky, kterou jsem používala už na ZŠ – tenkrát šel v televizi film nebo seriál „Co přináší řeka“ a byla tam taková pěkná prsatá ženská, jmenovala se Philadelphie. Zkrátili ji na Deli – taky jsem měla už ty prsa 🙂 a navíc jsem byla prý k nakousnutí, jako ta slavná tyčinka Deli. 🙂
Tak to používám čas od času dál a dál, i když většinou už používám své jméno a příjmení. Ale třeba u mailu jsem si zas „ukousla“ poslední -a ve jméně, protože se mi to líbí víc. A taky mi tak říká už léta jeden můj prima kamarád.

před 4689 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Deli

… jejda, ne zamítla, ale zamkla 🙂

před 4689 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek