orestez

Jaký význam má valit koňa?

Slyšel jsem to v práci a nevím proč bychom měli tak pospíchat.

Nejlepší odpověď
annas

Nikdy jsem to neslyšela. Nesouvisí to s hantecem?

„Valit – používá se v různém významu, v souvislost s prací by to mohlo znamenat po brněnsky spěchat, jet či něco dělat kvapem, jinak odejít, jít pryč..
Proč "koňa“ netuším, ale přeneseně – sbalit svoje fidlátka a odejít.

2. Ale bohužel toto sousloví má vulgární podtext, jak jsem našla ve slovníku. .
valit koňa = masturbovat.
http://home.tis­cali.cz/cb613548­/sl_vse.php-rezim%3Dv.htm

Další odpovědi
zjentek

Ráno je to nutnost, řvát na koňa LEHNI ti bohužel asi nepomůže.

mzm

Nó, naši polští sousedi tak označují samouspokojující činnost sexuálně neukojených lidí mužského pohlaví.

mzm

annas, co je na masturbaci vulgárního?

annas

Napsala jsem, že „toto sousloví má vulgární podtext“ -Takže spojení sousloví „valit koňa“ je vulgární nespisovné a obhroublé pojmenování pro masturbaci.

mzm

zjentek, jo, takhle poeticky to popsat neumím. :)