Kelt

Podle čeho je lepší se učit psát cizí znaky?

Pokud do toho nechceme investovat a platit učitele, rodilého mluvčího a pod, tak máme díky počítači tyto možnosti.
Koupit si danou učebnici nebo si vytisknout dané stránky, kde jsou tyto znaky rozepsány, jak se píší
nebo si najít návod na youtube, kde je vidět, jak se to píše, např s animací a pod.
Který způsob používáte nebo byste použili a proč.

Odpovědi
elkon

Jiná možnost

To nelze specifikovat. Každý to má nastavené jinak. Každému vyhovuje něco jiného. Je potřeba to vyzkoušet.

Kepler

Psaná předloha

Porkman

Psaná předloha