dudu

Podělíte se o pocity, které jste měli po zhlédnutí videa?

Takhle by bylo na světě krásně!!! A ne ve světě, kde bojují náboženští fanatici a řeší se spory o moc. Hezký večer všem přátelům a lidem dobré vůle. Tanec světa. Pokud se ještě díváte večer na zprávy, tak si zkuste pustit místo nich tohle video a bude vám lépe. Dejte si to nahlas! Je to krásné a dojemné!!!!
https://www.y­outube.com/em­bed/Pwe-pA6TaZk?rel=0

Odpovědi
aliendrone

Asi ti rozumím, možná. Video je optimistické, s jasným vnitřním poselstvím. A navíc lidé se potřebují bavit, ne jen z práce do práce.

Jenže ne všichni jsme stejní, jsem prostě ALIENDRONE a tak u mne převládl spíš pocit mrhání časem (jak těch lidí [účinkujících i autorů], tak především mého). Což nemění nic na tom, co jsem napsal výše. Čistě pragmaticky je to pořád LEPŠÍ, než žabomyší války, kterým TOLIK lidí dává přednost. Tudíž za mě DOBRÝ! ;) :D :D

dudu

S tvým názorem dílem souhlasím, ovšem dílem na mě působí poněkud subjektivně a to zejména zmínkou o mrhání časem. Od pragmatika vyznačujícího se soudností je podobný výrok překvapivý. Vždyť už jen virtuální let po planetě učí zeměpis a nabádá k cestování. Takto se bohužel názorově přikláníš k autorovi návrhu tento příspěvek vymazat z důvodu: spam, reklama, obtěžující příspěvek. Admin se s ním podle očekávání neztotožnil.