Poradíte, jak je možné se zbavit pocitu na zvracení a nevolnosti?

Pocity na zvracení,nevolnost

Už asi přes rok trpím pocity na zvracení a nevolnosti. Bojím se zvracení a bojím se, když někdo bude zvracet, vim, zní to divně, ale věřte mi, že není jednoduchý s tím žít, narušuje mi to život, nemužu spat, protože je mi zle, nikam nechodím, protože je mi špatně... byla jsem u lékařky a ta mi dala jen prášky, po kterých mi bylo 2x hůř. Už nevim co dělat, jim zdravě, žádný sladkosti, žádný smažený věci a tak dále. Většinou nezvracim, jen mám pocit, že budu zvracet, bolí mě kolikrát tak silně žaludek, že z toho i brečim. Kdyby nekdo měl nápady, co to muže být, nebo nějaký léky, co pomáhají, budu rada

Nejlepší odpověď

Zlatý

Měla byste opět navštívit lékařku, znova jí říct, jak se cítíte atd. Přes internet není možné se léčit a stanovovat diagnózu.

Co může pomoct jednomu, může ublížit druhému.
------
Pravděpodobně vaše problémy se zažíváním budou souviset s psychikou, protože ta ovlivňuje různé nemoci - jde o psychosomatické potíže, které se mohou takto projevovat. Někomu nesvědčí ani syrová strava, byť je zdravá.

Pište si, co sníte, které jídlo vám sedí, které nikoliv. To může pomoct i lékaři při stanovení diagnózy.

Další odpovědi:

Stříbrný

Moje křišťálová koule ukazuje, že je to extrémně vážný a složitý problém a že byste měl navštívit spíše psychologa než obvoďáka. Doporučení netřeba. Taky by bylo vhodné jíst úplně normálně. Myslím, že "strach" a lpění na "zdravé" výživě tomu teda rozhodně nepřidá.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 2343
Zlatý mosoj 1661
Zlatý marci1 1634
Zlatý annas 1606
Zlatý Kepler 1124
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý gecco 846
Zlatý briketka10 795
Zlatý quentos 795
Zlatý ivzez 698

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.