Avatar uživatele
Kralovass

Poradíte, jak je možné se zbavit pocitu na zvracení a nevolnosti?

Pocity na zvracení,nevolnost

Už asi přes rok trpím pocity na zvracení a nevolnosti. Bojím se zvracení a bojím se, když někdo bude zvracet, vim, zní to divně, ale věřte mi, že není jednoduchý s tím žít, narušuje mi to život, nemužu spat, protože je mi zle, nikam nechodím, protože je mi špatně… byla jsem u lékařky a ta mi dala jen prášky, po kterých mi bylo 2× hůř. Už nevim co dělat, jim zdravě, žádný sladkosti, žádný smažený věci a tak dále. Většinou nezvracim, jen mám pocit, že budu zvracet, bolí mě kolikrát tak silně žaludek, že z toho i brečim. Kdyby nekdo měl nápady, co to muže být, nebo nějaký léky, co pomáhají, budu rada

Zajímavá 0 před 1934 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Měla byste opět navštívit lékařku, znova jí říct, jak se cítíte atd. Přes internet není možné se léčit a stanovovat diagnózu.

Co může pomoct jednomu, může ublížit druhému.

Pravděpodobně vaše problémy se zažíváním budou souviset s psychikou, protože ta ovlivňuje různé nemoci – jde o psychosomatické potíže, které se mohou takto projevovat. Někomu nesvědčí ani syrová strava, byť je zdravá.

Pište si, co sníte, které jídlo vám sedí, které nikoliv. To může pomoct i lékaři při stanovení diagnózy.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Moje křišťálová koule ukazuje, že je to extrémně vážný a složitý problém a že byste měl navštívit spíše psychologa než obvoďáka. Doporučení netřeba. Taky by bylo vhodné jíst úplně normálně. Myslím, že „strach“ a lpění na „zdravé“ výživě tomu teda rozhodně nepřidá.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek