bolak

Pocítili jste na sobě nějakým způsobem finanční krizi?

V tom období kdy údajně proběhla?
Doplňuji:
mosoj: Ještě ne? Aha, a jak teda poznám až bude konec? Až si budu moct konečně oddychnout, že už je to za náma?

Nejlepší odpověď
Hamon

No jestli! Byla to zlá doba… Já musel jíst plesnivé sýry, pít stará vína a auto, které jsem si koupil, to nemělo ani střechu!

Další odpovědi
zzzzz

Tak u nás to bylo hodně o tom, že to zveličovala média. Prostě někdo potřeboval snížit ceny nemovitostí, tak tu krizi pořádně přifoukl.

Krize postihla i nás, pár lidi přišlo o práci a novou si nemohli najít právě proto, že média o krizi pořád nesmyslně mlela a strašila tím jejich potencionální budoucí zaměstnavatele.

Raději to slovo ani nezmiňuj, kdyby to tu četl někdo z Novy, tak z toho udělá zítra reportáž, přes celé hlavní zprávy:-(((((((((

NikkiHeat

Tak abych pravdu řekl tak pocítil. Přestal jsem kouřit (jeden z důvodů byl finanční), nechodím skoro vůbec do hospod (dříve tak 3–4 do měsíce), zredukoval jsem veškeré výdaje (telefon, internet, různé spoření, pojistky atd.) a jsem skoupý na korunu ))) to by člověk nevěřil kolik zbytečně utrácel.

marci1

Kdo umí, ten umí a pro něho žádná finanční krize neexistuje ! Stále v pohodě a vždy s úsměvem ! 🙂

mosoj

Jak proběhla ? Vždyť prý ještě neskončila.
Doplňuji:
Oni ti to řeknou až se jim to hodí do krámu.
Teď nás spasí Ukrajina.