Avatar uživatele
bolak

Pocítili jste na sobě nějakým způsobem finanční krizi?

V tom období kdy údajně proběhla?
Doplňuji:
mosoj: Ještě ne? Aha, a jak teda poznám až bude konec? Až si budu moct konečně oddychnout, že už je to za náma?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: bolak

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? kapka, briketka10, zzzzz, MonkeyKing, gagaga před 3658 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hamon

No jestli! Byla to zlá doba… Já musel jíst plesnivé sýry, pít stará vína a auto, které jsem si koupil, to nemělo ani střechu!

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zzzzz, Pájo Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

Tak u nás to bylo hodně o tom, že to zveličovala média. Prostě někdo potřeboval snížit ceny nemovitostí, tak tu krizi pořádně přifoukl.

Krize postihla i nás, pár lidi přišlo o práci a novou si nemohli najít právě proto, že média o krizi pořád nesmyslně mlela a strašila tím jejich potencionální budoucí zaměstnavatele.

Raději to slovo ani nezmiňuj, kdyby to tu četl někdo z Novy, tak z toho udělá zítra reportáž, přes celé hlavní zprávy:-(((((((((

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
NikkiHeat

Tak abych pravdu řekl tak pocítil. Přestal jsem kouřit (jeden z důvodů byl finanční), nechodím skoro vůbec do hospod (dříve tak 3–4 do měsíce), zredukoval jsem veškeré výdaje (telefon, internet, různé spoření, pojistky atd.) a jsem skoupý na korunu ))) to by člověk nevěřil kolik zbytečně utrácel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Kdo umí, ten umí a pro něho žádná finanční krize neexistuje ! Stále v pohodě a vždy s úsměvem ! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Jak proběhla ? Vždyť prý ještě neskončila.
Doplňuji:
Oni ti to řeknou až se jim to hodí do krámu.
Teď nás spasí Ukrajina.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek