hubenej

Počítá se zákaz řízení motor. vozidel i ve výkonu trestu za jiný trestný čin???

Nejlepší odpověď
klumprt

Podle § 74 odst. 1 trestního zákoníku: Do doby výkonu trestu zákazu činnosti se nezapočítává doba výkonu trestu odnětí svobody; započítává se však doba, po kterou bylo pachateli před právní mocí rozsudku oprávnění k činnosti, která je předmětem zákazu, v souvislosti s trestným činem odňato podle jiného právního předpisu nebo na základě opatření orgánu veřejné moci nesměl již tuto činnost vykonávat.

Další odpovědi
Drap

Pokud jsi ve výkonu trestu, tak se myslím nesvezeš.