bojnik1

Po mytí v myčce jsou na příborech hnědé skvrny. Co s tím jde udělat?

Koupili jsme myčku zn. Amica údajně dobrou, po umytí příboru jsou na příborech sem tam hnědé skvrny. Použiváme tablety zn. Finish nebo Jar. Myčka Baumatic to nedělala. Může mi někdo, kdo má zkušenost s tímto problémem, poradit?

Odpovědi
aliendrone

Mám zkušenost s oběma značkami tablet a oboje jsou dobré. Takže:

  1. Myčka nejspíš NENÍ tak dobrá.
  2. Zkus JINÝ (intenzivnější) mycí program. (zvláště ty „eco/eko“ stojí za 2 věci)

elkon

Nekvalitní mycí prostředek, nebo špatné dávkování. Také možná špatně nastavený program.

mosoj

Umýt ručně a ještě ušetříš peněženku i životní prostředí.