cappuccino

Po kolikatem prani je bavlnene tricko nejprijemnejsi na noseni?

Take milujete stara tricka??

Nejlepší odpověď
aliendrone

Popravdě – aviváže (komerční ) jsou nanic. A typ „self made“ sice moho hezky vonět, ale jinak také slabý efekt. Nejlepší ohledně „příjemnosti textilu“ je obyčejná SUŠIČKA. Markantní to je třeba u ručníků či froté županů. Ručník (i s aviváží) sušený normálně na šňůře/„štendru“ proti tomu je úplný PLECH. 🙂

cappuccino

Aliendrone, mas recht. Tricka i rucniky ze susicky proste cloveka primo pohladi. A s takovymi starymi kousky se pak clovek nerad louci. Ja je davam pryc, az kdyz se rozpadaji a chlapi se o takove „hadry“ pak perou (do dilny).