zjentek

Po jaké době vyčichne parfém z kabátu za těchto okolností?

Dotyčný/á kabát nosila cirka 15 let a po celou tu dubu (vlastně mnohem déle) používal/a jen jednu značku parfému. );

Kapůčko díky, teď jsi mi vážně pomohla. 🙏🙏🙏

Odpovědi
cappuccino

Chudinka mala!! A on snad nekdo chce ten kabat jeste donaset? Myslim, ze ten uz nevycichne!

elkon

Záleží na kvalitě parfému. Ale není problém dát kabát do čistírny.

aliendrone

Chemické čištění by dokázalo snad i vyhnat puch z hadrů bezdomovce. Nwm jak na prajzské, ale v Práglu je STRAŠNÝ až tak, že si kradmo po paměti rukou saháš na boku pro atombordel (pokud sis na vojně učinil patřičný reflex). ;) :D :D