Lurius

Po jak dlouhé nepřítomnosti se zdravíte? Aneb pravidlo pravidelného pozdravení.

Jak dlouho musí být dotyčná osoba nepřítomná, abyste ji při příchodu pozdravili? Už se mi stalo, že bratr na 20 minut opustil barák a při příchodu se divil že jsem ho nepozdravil, aniž bych věděl že vůbec odešel. :D

Odpovědi

0:00 se vyresetuje timer zdravení a jedeme odznova.

Anduška

Je to jak u koho. Jedna kamarádka mě pozdraví jednou za den a druhá pokaždé, když se míjíme (klidně i po 5 minutách). Myslím, že na to není žádný předpis :)

alexandra

Já bych řekla,že každý nový den,takže jak řekl 4154 od půlnoci znovu,ale v práci když dělám noční,tak se teda od půl noci nezdravíme,až zase na další směně.

anonym

4154 😁, mám to zhruba po 12 hodinách, ten reset