michaela17

Kde najdu svého dvojníka ?

Nejlepší odpověď
setapouch

Jen nahodou. Meho pry videli v Praze na Mustku :)
Doplňuji:
Nebo cilene – dej nekam, kde to uvidi spousta lidi, svou fotku s textem: znate ji? Volejte na cislo… Cast bude volat, protoze zna tebe, ale treba se ozve nekdo, kdo zna tu druhou.

Další odpovědi
marci1

Může být kdekoliv, ale také nemusí existovat vůbec. Několik známých mi také sdělilo, že viděli mou dvojnici, ve stejném městě, kde žiji. Dokud jsem ji jednou neviděla, tak jsem nevěřila. Byla to síla ! Dokonce měla i podobné šaty. Na občanském průkazu je údajně dole v pravém rohu počet Vám hodně podobných lidí. No nevím, já tam mám dvojku.

sisinec123

Dvojníka můžeš najít kdekoliv. Může být nějaký herec, může to být nějaký angličan. Může být prostě všude na zemi. Toho jen tak nenajdeš :D