vinnia

Po baráku se šíří, že chci někoho zabít. Uráží mě to. Je to lež. Jak se mám bránit?

Po baráku se šíří,že chci někoho zabít.Uráží mě to.Je to lež,jak se mám bránit? Mám i čistý rejstřík .Začínám se bát.Ten člověk navíc bydl o 2.patra níže s mojí dcerou,který dluží 16000,– bez písemného důkazu.Nedávno se otrávila s léky,který bere na schizofrenii guestax200mg a escitalopram farmax10mg. Dokonce jsem jí zajistila záchranku,mám i důkaz a svědka.Mojí dceři nejen,že dluží tolik peněz,ale dcera se mnou dokonce nesmí stýkat.Stále se hádají.Obě pracují ve stejné práci.Navíc ten člověk před 15lety byl chlap a nyní je už pohlavně ženou.Vadí mi,když nejsem skoro doma a jsem u svého přítele,máme pěkný víkend tak dostanu oznámení co se šíří po baráku.To,že přiznala ,že dluží peníze mám svědka,že řekla,že je bude postupně splácet…Ale stále diriguje mojí dceru.A jiné peníze z ní tahá na cigarety a pod.Podle mě je to člověk,který jen ubližuje.Moje dcera je labilní trpí velkými depresy a bojím se,aby si neublížila.Hodně se uzavírá do sebe.Např.včera v práci se zavřela v koupelně.Co mám dělat?

Nejlepší odpověď
Kryšpín

Záleží také, zda šiřitelé jsou feťáci, alkoholici, psychopaté a obranář vzorný občan, poté je velká naděje na obranu, advokát, důkazy, svědci, soudy, odškodnění, omluva, veřejná omluva a.t.d.

Navštivte dle možností, nejbližší občanskou právní poradnu

Další odpovědi
Edison

Jestli se „to šíří“ tak je to blbý. Když to bude někdo šířit, tak lze podat i oznámení.

autacek

Znáte to přísloví, kdo lže, ten určitě i krade a kdo krade, může i zabít?

Tak pokud máte svědomí čisté, nemusíte se žádného postihu bát.

dubraro

Pokud dokážete prokázat, kdo takové tvrzení šíří, můžete podat trestní oznámení pro pomluvu.

Drap

Pokud je nějaký důkaz, že toto někdo šíří, tak podat trestní oznámení. Stejně tak pokud někdo dluží peníze. Dcera je zřejmě plnoletá, tak se musí postarat sama, pokud nebyla zbavena svépravnosti.

orestez

Vy nevíte kdo jste? Vy jste dovolila blijať dotknout se dceři? Víte co teď? Je možná jediná cesta odejít a ta potrvá roky. Ale může vám přinést více klidu a radosti.

vinnia

Oni spolu nebijať !!! Každá má svůj pokoj a holka mi řekla,že by ani na ní šahnout nemohla… NAŠTĚSTÍ.. Jen je to člověk,který tahá z mojí dcery,která je bohužel plnoletá peníze.A bere si mě bez důkazu silně do pusy,že prý jí chci zabít.Což mě velice uráží.

orestez

Odejít. S takovými se nevyjednává. Upravím větu s ukrajinským blať. Vy jste dovolila tomu člověku, aby se dotkl dceři?