Xiaomi7

Pneumatiky na auto Pirelli nebo Barum?

Zdravím chci se zeptat přemýšlím o pneumatikách na auto Pirelli p zero cca 3800kc/ks a nebo Barum za cca 2200kc/ks
Co myslíte když koupím barumky nebude to na nich klouzat nebo tak ?

Nejlepší odpověď
Arne1

Zapomněl jsi napsat, jaké máš auto a co s ním děláš. Barumky jsou obecně velmi dobré pneumatiky a na běžné ježdění vynikající (známej v pneuservisu mi vždycky říká ať nevymýšlým blbiny a koupím Barumky). Pokud máš nějaké třílitrové monstrum a jezdíš jako závodník, tak si kup Pirelli.