misicka2310

Plavání s miminkem

Ahojky chtěla bych mého syna naučit potápění ale nikde to nemůžu najít mate s tím někdo zkušenosti nemá problém z vodou je mu sice 5 měsícu ale je jako rybka :) vím že se chodí na všelijaké kurzy palvání z miminky ale má menší vrozenou vadu kterou mu odstraní až po 1 roce a nechci aby si ho zas někdo prohlížel a koukal na něj vadí mi to

Nejlepší odpověď
anonym

ja chodila se synem do kenyho plavani,bylo to super hodne se tam naucil,a mysicko na ostatni se neohlizejte KAZDE MIMINKO JE KRASNE,A TI CO JSOU JINEHO NAZORU JSOU HLOUPI!nedavno jsem byla na bazene,byla tam maminka asi s 10-letou hendikepovanou holcickou,ta mela z vody takovou radost ze to nakazilo i ostatni a par lidi-cizich jsme se knim pridali a hrali hry ve vode

Další odpovědi
iwetax

Potopení předchází několika týdení příprava: Když mimčo myjete nebo se spolu koupete tak si vymyslete slogan , který budete používat vždy před potopěním např.: Marečku á žbluňk . To á musí být nádechoví , při slově žbluňk namočte dítěti vlásky nebo žínkou obličej. Po 2 týdnech si vemte hrneček s vodou a na signál (Marečku á žbluňk) mu polijte hlavu, dělejte to každé koupání. Cca po 4týdnech v bazénu řekněte signál miminko potopte tak , že že jakoby propluje. Vždy pokud bude mimi pod vodou s ním pohybujte. Po vynoření se k němu přitulte a skákejte aby mohlo mimi přijít na jiné myšlenky.

Pokud jde o nějaké znaménko, tak věřte, že tam si každá maminka všímá hlavně sebe a svého dítěte.

hrášek

Buď v klidu,naše děti plavaly pod vodou asi tak tři roky,než se jim podařilo udržet hlavu nad vodou. Prostě ho vem do vody,podle potřeby ho podrž,až budeš mít pocit,že chce plavat sám,tak ho pusť,nezapomeň ho občas vyndat nad hladinu,aby se nadechl.

SETH

Já bych šla. Děláte to přece pro své dítě. Mám zkušenost, že rodiče, kteří chodí s dětmi plavat, jsou vstřícní a přátelští. A když z vady svého dítěte nebudete dělat předem problém, ostatní rodiče určitě taky ne.

Michal

Jednejte tak,aby jste byla spokojená vy a hlavně dítě.