Avatar uživatele
misicka2310

Kdy začíná miminko chodit po 4?

ahojky zajímalo by mne od kolika měsícu začiná miminko chodit po 4 v kolika se objeví první zouby a v kolika asi začne mluvit nebo alespon žvatlat:) děkuji a také by mě zajímalo v kolika měsících se smí s miminkem na bazén děkuji miška

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5136 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Některá miminka dokonce proces lezení přeskočí a začnou rovnou chodit

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lucimia

Ahoj mišičko, tak já ti odpovím. Děťátko začíná lézt po 4 v 7.- 9. mesíci. V 9. by to už měl umět. Žvatlat bude kolem 10. měsíce, ale je možné, že už i dřív. Záleží na každém dítěti (jsou případy kdy dítě nezažvatlalo, ani slovo neřeklo, ale pak řeklo celou větu), také záleží, jak na něj budete mluvit.
Mámo a táto vám bude říkat určitě až tak kolem toho roku.
Co se týče toho plavání, můžete prakticky začít hned, co si dítě vypěstuje imunitu (a tu si vypěstuje už první dny po porodu), znám lidi, co chodí plavat s 3měsíčními drobečky, takže to je opravdu na vás. 🙂
Jinak zdravím a ať se daří 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anetadela1

Ještě doplním předchozí odpověď: zuby se klubou od 4 měsíce, ale znám případ, kdy první nevylezly ještě na 1,5 roce !!!! Ale pak to šlo fofrem!!! U obou mojich holek začly okolo 0,5 roku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Máca 2

Každé mimčo je jiné.mám tři děti a s každým to bylo úpně jiné.Jedna začala chodit v 8měsících ,druhá skoro v roce a kluk v 9měsících.Takže je to úplně jedno,protože každý je jiný.Zoubky začínají taky kolem 4–5měsíce .Hlavně ať je zdravé,co víc si přát.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek