Avatar uživatele
Ella2

Chodíte s miminkem plavat?

Ahoj rodičové, mám takovou otázku, chodíte někdo s miminkem do bazenu? Na nějaký ten vaničkový kurz? Jaké jsou vaše zkušenosti prosím?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Agneta, gecco před 3268 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

Žena chodila s klukem od jeho cca pul roku nebo roku nevím přesně. já to po ní převzal cca od 1+10 do 2+3. Tam už se chodilo do na střídačku do velkého a do dětského bazénu (žádné vaničky)
Zkušenosti? Co potřebuješ vědět? Vcelku pozitivní. Jen to bylo náročné s ohledem na další povinnosti (zaměstnání)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Agneta

Zkušenosti? Problém číslo jedna je, že se s miminkem nesmí do chlórované vody!
Škodí to jeho plícím a vyvolává později „skvělé“ alergie:DDD
(nechci tě podezřívat, že bys toho byla schopna – v chlórované vodě)

Ale ve vodě se slaností nad 0,9 % je to báječné, může mít otevřené oči, polykat vodu…ta sůl je zdravá na kůži:D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ella2

No já to myslím vážně…
Nemyslím si, že kdyby to bylo tak škodlivé jak píšeš Agneto, že by tolik maminek s dětmi navětěvovali ty kurzy..
A máš s tím osobní zkušenost, že něco takového píšeš?
Jinak děkuji za názory, příspěvky. Promyslím to.

před 3247 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
nella98

Moje zkušenosti jsou víc, než dobré! Pro malá miminka dělají tzv vaničkové kurzy, to je do půl roku. Mají na to speciální vaničku, kde má voda teplotu nějakých 35–37 stupnů, postupně pak snižují teplotu, aby si miminko zvyklo a v půl roce mohlo do velkého bazenu.
Chodím s dcerou už přes rok a jsem spokojená. Malé se to taky moc líbí a já jsem ráda, že se vody nebojí, naopak.
Nevím jak je to jinde, ale tam kde chodím já (studio-skokanek.cz), tak nám říkali i o správné výživě, kojení, masážích pro miminko atd.
Určitě, až budu mít druhé dítě, budu s ním na plavání rozhodně taky chodit.

před 3262 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ella2

Děkuji za příspěvek. Taky si myslim, že to je fajn, určitě to chceme minimálně zkusit pak uvidíme.

před 3242 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek