Matthew

Platí voličský průkaz i do druhého kola ?

Platí voličský průkaz i do druhého kola nebo si ho budu muset vyřídit znovu ? :)

Nejlepší odpověď
Drap

Musel by sis vyřídit dva voličské průkazy. Pokud jsi volil v prvním kole na voličský průkaz, tak víš, že tvůj voličský průkaz zůstal v místě kde jsi volil. Z těchto důvodů nemůže platit pro druhé kolo, protože ho nemáš.

Další odpovědi
Syd

Ten samej ne. Pokud jsi nezažádal výslovně jenom o voličskej průkaz do prvního kola, bylo ti automaticky zažádáno o další voličskej průkaz do druhýho kola.
http://www.mvcr­.cz/clanek/moz­nost-hlasovat-na-volicsky-prukaz-pri-volbe-prezidenta-ceske-republiky-v-roce-2013.aspx

hanulka11

pokud sis podal rovnou do žádosti pro obě kola – tak platí ,
jinak musíš zažádat znovu