Rokio

Platí většinou, že čím byl nebožtík bohatší, tím honosnější je pohřeb?

Nemyslím jen cenou, ale také počtem návštěvníků, délkou pohřbu atd.

Odpovědi
Drap

Ne, neplatí

FlAsh_7

Velmi individualní.

Mc Merkurion

… ne, spíš bych si tipnul, že to bude přesně naopak >>> čím bohatší, tím jsou lidi větší žgrdi …

Nassin

Když zemře král Romů, tak to je okázalý pohřeb. Truchlících je spousta a trvá i několik dní.

ivzez

Ne.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.