jane

Platba za prozvánění

Je normální, že si T-mobile účtuje za prozvánění jiného čísla? Je to neuskutečněný tel. hovor a já za něj platím.

Nejlepší odpověď
kenyrts

Černé ovce: T-Mobile účtuje i pouhé prozvonění.
Za prozvánění z Dánska požadoval po zákazníkovi operátor T-Mobile sto osmdesát korun i přesto, že se hovory ve skutečnosti vůbec nespojily. Podle ČTÚ tím ale porušuje zákon. O kauze informovala Česká televize v reportážním pořadu Černé ovce.

vice zde:

Zdroj: http://mobil.id­nes.cz/cerne-ovce-t-mobile-uctuje-i-pouhe-prozvoneni-fa4-/mob_operatori­.asp?c=A081008_­172746_mob_ope­ratori_hro

Další odpovědi
maarketa

Dobrý den,tak o tom sem neslyšela,zavolal bych na operátora a zeptala se na to.

COVERENDER

Tak to je nesmysl! Ted jsem volal na T mobile a řekli mi ze to neni pravda. Ani u paušálu, ani u predplacené karty. OK,jestli ma Kenyrts pravdu tak se omlouvám. To jsou potom lidi z Tmobilu prašví a ulhani vydřiduši!!! Bohuzel pravda je ze aby se clovek mel jako prase,musi byt svině!