Raito

Písnička dle videoklipu: Těžkooděnci s obrazovkami místo obličejů, na kterých padá bomba

Je to už strašně dávno, co jsem klip viděl, byla to tuším směs hip-hopu a metalu. Mám za to, že kapela někde utajeně vystupovala, bylo to střídané se záběry těžkooděnců, kteří kráčeli městem a na helmách měli obrazovky, na kterých běželo video padající bomby (něco na způsob fat-mana, ten typ bomby). Víc info bohužel z hlavy nevydoluji. Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
cochee

To by mohl být System Of A Down – B.Y.O.B (zkratka znamená Buy Your Own Bomb). Zas tak strašně dávno to není, je to 8 roků staré.

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=zUz­d9KyIDrM