Ddominik

Píší se stále přijímací zkoušky z všeobecného přehledu?

Píší se stále přijímací zkoušky na čtyřleté gymnázia z všeobecného přehledu? Konkrétně na Olomouckém Hejčíně.

Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
annas

Pokud se přihlásíte na toto gymnázium, budete skládat přijímací zkoušky na gymnáziu v Olonouci-Hejčíně.

„Pro všechny obory jsou jednotné přijímací zkoušky z českého jazyka, literatury a matematiky.“

Datum 19. 9. 2021

https://www.gy­tool.cz/zajem­ci-o-studium/informace-prijimaci-zkousky

Další odpovědi
Rokio

Jak na které škole. Na některé ano, na jiné ne. Zeptej se na konkrétní škole, nebo tam pošli zprávu, či zatelefonuj.