petr franc

píseň co jsem slyšel jako mladší děj videoklipu je že zpivaj asi protestanti a mluvčí je robot a je tam chlapec s míčem

Zdravim hledám píseň o jsem viděl jako mladší

Odpovědi
elkon

Nauč se oddělovat slova čárkami.

Filip84

Tak hledej, a proč nám to tady píšeš? Myslíš, že to někoho zajímá, co hledáš, nebo nehledáš? 🙂

Jo, jestli smyslem tady toho slovního průjmu bylo požádat o radu s hledáním písně, no tak to ale musíš v tom dotazu uvést, a taky ho napsat česky, protože té tvé slovní pornografii je prd rozumět.