Turzo

Ako sa volá pieseň z reklamy na Lidl – dámska móda Esmara?

Ahojte, hľadám túto pieseň už 5 rokov, ale stále nikto doposiaľ neporadil. Bol by som vám veľmi vďačný. https://youtu­.be/jnYYyRuEt­WQ

Odpovědi
CTTON

Jedná se o píseň značky esmara

Malvína

Do telefonu bych si stáhla aplikaci Shazam, která rozpoznává hudbu, klip pustila v PC a nahrála. Stačí tomu pár vteřin (většinou) a skladbu to vyhledá. Problém by neměl být ani se současnou mluvou ohledně akční nabídky. Appka rozpozná hudbu a zaměří se na nahrávání pouze jí. Mám vyzkoušeno z různých akcí, kdy každej okolo štěbetal 🙂