jakube33

Phoenix nejake zajimavosti.

Na zemepis mam referat a ucitel chce odevzdat aspon dve A4 rucne psany, to mam. A pak mam rict par vet, nejake dulezite udaje a zajimavosti.
Doplňuji:
To uz jsem hledal a vzhledem ze sjem polozil otazku chtel bych spise neco konkretnejsiho, smz ze sjem neco nasel, ale chtel bych jeste naky zajimavosti ktery jsem treba prehledl atd…pokud mas takovouhle radu ani nepis

Nejlepší odpověď
Banshee

Vsadím se, že na internetu je toho spousta. Zkus se tam podívat a něco vyhledat. Jinak hodně štěstí při referátu ;)
Doplňuji:
Můžu se jen zeptat? Co je obsahem těch dvou A4. Tam máš určitě spoustu zajímavostí ne?

Další odpovědi
WeeBear

Banshee má víc, než jen pravdu.

http://www.go­ogle.cz/#scli­ent=psy-ab&hl=cs&source=hp&q=pho­enix+zaj%C3%AD­mavosti&pbx=1&oq=­phoenix+zaj%C3%AD­mavosti&aq=f&a­qi=g1&aql=&gs_sm=e&g­s_upl=85l2859l0­l3036l19l7l0l9l9l2l536l2­568l2-3.0.3.1l13l0&bav=­on.2,or.r_gc.r_pw­.,cf.osb&fp=3281488­63d0968c4&biw=1440&bih=7­99 A hledej! 🙂