zjentek

Perete/čistíte zimní bundy a kabáty na konci zimy, nebo na začátku té následující?

🤷‍♂️

Nejlepší odpověď
Malvína

Po zimě je vyperu, do skříně musí přijít prostě čisté. Peru normálně na klasický program. Před začátkem další zimy je jen přeperu na půl hodiny. Nejsou špinavé, byly ve skříni, ale chci, aby zase voněly.

Další odpovědi
aliendrone

Dávám do čistírny PO zimě. Kožené budny a kabát před uložením dávám navíc do „vakuového obalu“, bo chci, aby si udržely tu znovu nabytou krásnou vůni kůže, tu mám moc rád (jen vědět JAK to dělají, DODNES nwm, prý na to je nějaké mazání nebo co). Před zimou již nijak neošetřuji, jen vytáhnu a nosím. :)

zjentek

Aliene no a já nejúžasnější, nejchytřejší a vůbec nej nej a taky ňuf ňuf zjentek když oblíknu nějakou bundu z přírodních materiálů, tak následně krásně voní úplně nově nabytou vůní té nejjemnější, nejsmyslnější, neodolatelné a vůbec po všech směrech až k šílenství vzrušující kůže! (; 🤪

zjentek

…BTW, kožeNÉ budNY? Množné číslo??? Nějak za vodou hele, ne? Jestli chceš, budeme kámošit!? (; D ;D;