pusinka50

Pejsek má už dlouho na celým hřbetě strupatý suchý ekzém, svědí ho to. Není to přenosné na lidi, my jsme v pořádku.

Poradíte nějakou „psí“ mast či potírání jakým roztokem či existují na to léky?

Nejlepší odpověď
Terryle

Myslím, že rozhodně nic nezkazí obyčejný vepřový sádlo, promastí strupy, možná trošku i zklidní… dobře se vstřebává a je to živočišnýho původu, takže by nemělo neuškodit. A kdyby to nezabíralo, tak si zajít pro nějakou mastičku k veterináři…

Další odpovědi
GM

Už dlouho… hm, chudák pes. Proč jsi s ním ještě nešla k doktorovi?

hanny 2

Mast z konopí exzem určitě zklidní,ale mělo by se zalít k veterináři,jestli to nemá nějakou vnitřní příčinu!