Avatar uživatele
Marky Stark

Patříte k těm, kterým zevšedněl svět?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? dudu, johana 56, orwell před 2324 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Já určitě ne. Já patřím k těm druhým. Každý den objevuji a nacházím na tomto světě nové a zajímavé věci. A svět mně každým dnem více baví.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ivzez Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Svět přece nikomu nemůže zevšednět. Přestože dnes máme mnoho možností
jej poznávat, stejně nikomu nebude stačit celý život k dokonalému poznání světa.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Ne.Každý den (i s ohledem na to, co se děje ve světě) si můžeme ozvláštnit tak, aby se nám líbil, byl jedinečný a zvláštní.:-))
Pan Werich řekl: „Ono totiž není šedivých dnů, které bují svou všedností. To jsou jenom unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost.“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

No, někdy už mám pocit, že život je pro mě obnošená vesta, ale když si dám panáčka (nebo dva), tak to obvykle přejde :)
Ono je pořád co řešit. Podívej se třeba, kolik otázek tu každý den přibývá!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Pokud ano, tak je to s vámi zlé. Každý den je něčím zajímavý, vzrušující, každé setkání s člověkem, každá nová informace, cokoliv. Bohužel si to nedokážeme vychutnat, protože stále spěcháme . Stále se snažíme stihnout co nejvíc, být in, mít nejmodernější chytrý telefon a pod, a západ slunce, úsměv dítěte často ani neregistrujeme, ale právě takové věci nás nejvíce obohatí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek