Marky Stark

Patříte k těm, kterým zevšedněl svět?

Nejlepší odpověď
Drap

Já určitě ne. Já patřím k těm druhým. Každý den objevuji a nacházím na tomto světě nové a zajímavé věci. A svět mně každým dnem více baví.

Další odpovědi
ivzez

Svět přece nikomu nemůže zevšednět. Přestože dnes máme mnoho možností
jej poznávat, stejně nikomu nebude stačit celý život k dokonalému poznání světa.

marci1

Ne.Každý den (i s ohledem na to, co se děje ve světě) si můžeme ozvláštnit tak, aby se nám líbil, byl jedinečný a zvláštní.:-))
Pan Werich řekl: „Ono totiž není šedivých dnů, které bují svou všedností. To jsou jenom unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost.“

orwell

No, někdy už mám pocit, že život je pro mě obnošená vesta, ale když si dám panáčka (nebo dva), tak to obvykle přejde :)
Ono je pořád co řešit. Podívej se třeba, kolik otázek tu každý den přibývá!

Kelt

Pokud ano, tak je to s vámi zlé. Každý den je něčím zajímavý, vzrušující, každé setkání s člověkem, každá nová informace, cokoliv. Bohužel si to nedokážeme vychutnat, protože stále spěcháme . Stále se snažíme stihnout co nejvíc, být in, mít nejmodernější chytrý telefon a pod, a západ slunce, úsměv dítěte často ani neregistrujeme, ale právě takové věci nás nejvíce obohatí.