Gregory88

Mohou problémy s erekcí a vyvrcholením být způsobeny sedavým zaměstnáním?

Ahoj, já se svěřim se svojí zkušenosti s mužem. Před ním jsem měla pouze jednoho, jeden vztah…

Prozatím jsme spolu byli v posteli 2×… Všímám si rozdílu oproti chlapům v mém věku. Dotyčný je o 20 let starší.

Poprvé se mu ihned postavil, ale neudělal se. Prý za to mohl kondom. Je ze mě celý paf, věnuje se mi (ručně i orálně)… Pamatuji si, ze měl dvě dl červeného… Potom, ráno, došlo k jeho uspokojení ručně. Až mě překvapilo, jak dobře to šlo.

Když jsme spolu byli podruhé. Postavil se mu, pak klesl.
To byl večer a měl v sobě jedno pivo a vypili jsme celou flašku Bailey's.
A opět ráno k styku už došlo. Udělal se. Ale za velmi krátkou dobu… A zase až ráno. Už nevím, co s tím. Nevím prostě. Přitom nemá zdravotní problémy, není tlustý. Má však sedavé zaměstnání a nesportuje… Když jdeme na procházku do kopce nebo do schodů, nemá problém se zadýcháváním. Srdce na dle doktora jako 30 lety. Ale třeba při tom milování ihned dýchá jak lokomotiva a jde z něj pot při styku.

Nechápu to. Nic negativního neříkám, ač jsem nadržená jak… a praktický mě ještě neuspokojil do konce. Nevím co si myslet a jak jednat. Je chyba ve mně?? Je mi s ním velmi dobře.

Nejlepší odpověď
quentos

Toto je otázka pro sexuologa, nikoli pro laickou poradnu.

Další odpovědi
pkarasek

Jsem muž, takže odpověď z opačné strany… když jsem se ženou poprvé, tak se neudělám, což je jednoznačně psychický problém. Sex se totiž prožívá v mozku, ne „tam dole“. A stačí jiné prostředí, jiná žena, jiná reakce a problém je na světě. Zcela jistě není problém v tobě, pokud tedy nemáš nevhodné poznámky typu „tak už budeš?“ apod. Sex po láhvi alkoholu je problém, pro navození nálady stačí víno a to ještě ne litr, stačí sedmička. Alkohol sice odbourává zábrany, ale pokud se to přežene, na erekci má negativní vliv.
Nejsem odborník, sedavé zaměstnání podle mě na to nemá vliv. Chce to čas, osobní zkušenost.

dubraro

IMHO je to psychická záležitost, nikoliv důsledek sedavého zaměstnání. Právě to, že je z tebe paf, ho ochromuje. Pomoc je snadná – nechlastat a šukat. Až si na sebe zvyknete, budou výkony.

Kryšpín

Mužské ego je velmi citlivá věc, může za to řada důvodů, stoprocentně za to naladěná chtivá kráska nemůže.

Alkohol, kouření, cévy, drogy, únava, stres, častá masturbace, zaměření na výkon, strava, ostrý šéf, nebo manželka a.t.d.

ivzez

Možná je/bylo i jemu dobře s Vámi.
Ovšem to se může po přečtení Vašich otázek v internetu
rychle změnit. (V internetu nejste anonymně.)