Tanra

Pánové, kdyby Alza začala prodávat KYBERGIRL, koupili by ste si ji?

Pánové, kdyby Alza začala prodávat kybernetické ženy, jakési „Terminátorky,“ které by ovšem místo na zabíjení byly naprogramovány na péči o svého muže,na domácí práce apod.
A u kterých by ste si mohli zvolit i jakou budou mít tvář, takže by ste mohli doma mít např. Kim Basingerovou nebo Cameron Diazovou a do nichž by byl vložen takový software, který by byl ideálně kompatibilní s vaší povahou, koupili by ste si ji?
Nebo by ste raději hledali skutečnou ženu, která by měla pár kilo nadváhu, vlastní názory a domu by vám vodila ještě pěkně protivnou tchýni?
Otázka je samozřejmě v obráceném způsobu určena i pro ženy.

Nejlepší odpověď
Ranzak

Protože se mně i přes vynaložené úsilí stále nedaří najít holku, jejímž největším koníčkem by bylo vaření a která by ještě k tomu vypadala jako Cameron Diazová, hned bych si koupil nejméně 4 kousky. A až bych si našetřil peníze, vybudoval bych si nějaký solidní harém!!

Další odpovědi
elkon

Ne, nejsem úchyl. Živé maso stačí.

Drap

Určitě ne

Věštibull

Příspěvek smazán administrátorem.

Falcon T

Elkon
Kdybys byl jen 5 minut o samotě s mojí tchýní, hned bys změnil názor ty borče a šel by sis nějakou tu sexy Terminátorku koupit. Na to vem jed!