Avatar uživatele
Gestas

Pánové, jak byste reagovali, kdyby vás v parku přepadla pohledná 20letá blondýna a pokoušela se vás znásilnit?

Bránili byste se? A hlásili byste to na policii?

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Drap, jirka F, aliendrone, Michala11 před 1917 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Řekl bych si: „Panebože, ona má snad šedý zákal!“ Neváhal bych, zneužil situace a znásilnil bych já ji. Ale musela by být fakt kus a ne nějaká anorektička chrastící svým skeletem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Pche!!! NEEXISTUJE pěkná babuchen, která by mne dokázala znásilnit DŘÍVE, než já ji! Alespoň pohledem… ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
autacek

Já bych postupoval cestou nejmenšího odporu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nechal bych ji. Myslím, že se mnou by nevyhrála. Pokud by se to přece jen stalo, tak bych nevolal policii, ale psychiatrii

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Pěkně bych si to užil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Já bych se bránil. Alespoň naoko… Přecijen… by ji to bez odporu oběti mohlo přestat bavit. A nakonec by se na tom dalo trhnout nějaký to bolestný, náhrada za nemajetkovou újmu a policii bych rozhodně volal. Ale až pak. Ať si poldi taky něco užijou… A pak rozhodnou, jestli ji předaj Chocholouškovi, nebo rovnou zastřelej.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Palpatine

Jelikož se to nikdy nestane, tak to řešit nemusím. Ale překvapuje mě kolik chlapů by se tady nechalo „znásilnit“. To vážně nikdo z vás není věrný své přítelkyni/man­želce? Tedy za předpokladu, že nějakou máte. Pokud nemáte, tak to plně chápu. To bych se nechal taky. Ale já bych se nenechal i z několika důvodů. 1. Bych pak nechtěl být i případným otcem. 2. Důvodem proč by něco takového dělala by bylo bud, že je na hlavu a nebo že je nakažena nějakou chorobou (třeba HIV) a chtěla jí záměrně takto šířit z nenávisti a pomsty.

Upravil/a: Palpatine

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Nebránil.
Paplpatine: nemám, nemám tudíž komu být věrný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Asi bych se vymluvil na nakažlivou neléčitelnou nemoc a snažil bych se nekonfliktně vzdálit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Cenobita

Já bych podlehl a spolupracoval.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Asi bycj ji nechal ten násilný akt dokonat, jenže během něj, někdy ke konci, bych JÍ TO TAK VRÁTIL, sviňi, že by se z místa činu sotva odplazila a to jedině po rukách!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Sdělil bych dámě, madam jsem přerourobovanej na dámu, nemohu posloužit

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Roman71

Za všech okolností zachovat duchapřítomnost a co nejrychleji zmizet!
Takové „nemocné zvíře“ je zpravidla „nejpřítulnější“, takže v žádném případě nepřipouštět „tu potvoru“ k tělu i v případě, že bych byl svobodný 🙂

Pokud by svým jednáním obtěžovala i ostatní kolemjdoucí, nebyl bych zřejmě první, kdo by volal linku strážců zákona 😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mc Merkurion

@Palpatine: … kdo tvrdí ne, chtěl by dvakrát …

před 1915 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Palpatine

Když myslíš. Já jsem jen upřímný a nemám zapotřebí nechat se znásilnit duševně nemocnou šlápotou.

před 1915 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… víš co to je hypotetická otázka ???

před 1915 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Palpatine

Já nevím. Myslete si všichni co chcete. Každý má jiný názor a já se nehádám. Chápu, že tohle je jen „coby, kdyby“ ale mějte trochu rozum. Chápu, že někomu je to jedno prostě. Já třeba nic takového, jako nechat se znásilnit dvacítkou v parku zapotřebí nemám. Mi to občasné kvalitní vrznutí narozdíl od některých vážně nechybí, takže nic takového zapotřebí nemám. :)

před 1916 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Palpatine, choroby se daj šířit mnohem efektivněji něžně, šarmem… než znásilňováním…

před 1917 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Palpatine

Ale při znásilnění je vždy nějaká pravděpodobnost, že se můžete nakazit. Když už někdo někoho znásilní, tak to znamená že zřejmě úplně v pořádku nebude. A ano dají se nemoci šířit i efektivněji, ale o tomto řeč není. Znásilnění je vždy riziko stejně jakýkoliv nechráněný pohlavní styk. Tohle už učí děti na základní škole ale jak vidím, tak to ani nemá smysl, když starým je to stejně jedno. Jen aby si vrzli.

před 1916 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Tak já to psal jako konstatování, že znásilnění jako nástroj k šíření chorob je silně neefektivní. Nikoli nemožné, ale NEEFEKTIVNÍ.

před 1915 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Palpatine

A co byste všichni dělali kdyby měla nějakého syfla nebo AIDS? Na to nikdo nepomyslí.

před 1917 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Michala11

Ale no tak. To jako vážně, když vidíš nahou ženskou, tě jako první napadne, co má všechno za nemoci? To mi tě je trochu líto. Pánové děkuju za úžasný sociologický pohled:)

před 1916 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Za mne- NENÍ VŮBEC ZAČ ;)

před 1916 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Palpatine

To chápeš tedy špatně. Rozhodně nevidím v každé nahé ženě nemoci. Ale nějaká dvacítka, která by venku znásilnovala muže nebo nabízela sex zdarma? To je trochu podezřelé ne? A navíc mám ještě nějakou sebeúctu a myslím, že si můžu dovolit na takové věci lepší ženu než nějakou šlápotu, která má za sebou x chlapů a pokračuje dál. A jestli je to někomu jedno, tak to potom lituji jeho. Nejsem žádný moralista, jsem normální chlap, kterej ale má nějakou sebeúctu a nemá potřebu podléhat každé ženě na rohu :)

před 1916 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Palpatine>>> Svatá prostoto – celé VAGÓNY tobě podobných (co si stejně dojemně jako ty mysleli, že díky tomu, že manželce nezahýbají, jsou v poho) skončili na venerologii. :D :D :D :D :D :D :D

Škoda že za tuhle diskuzi nejde dát palec(e), dostal bys ode mne mé denní maximum! ;) :D :D

před 1916 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Palpatine

Ale když máš manželku nebo přítelkyni, tak se dá předpokládat, že o jejích zdravotním stavu něco víš. Neříkám, že chci hned lékařskou zprávu, ale po nějaké době scházení na takové téma u dospělých lidí stejně přijde a vždy je dobré se aspon zeptat něco ve smysl: " Jak jsi na tom zdravotně? Netrpíš třeba nějakou alergií nebo dlouhodobou nemocí?" a tohle si myslím, že by rozhodně nemělo urazit nikoho. A navíc co se týče zahýbání manželce a přítelkyni, tak tady se jedná i o nějaké morální hledisko. Ne každej má doma starou, na kterou se nemůže po ránu ani otočit. Někteří si vybrali celkem dobře a jsou štastní.

před 1916 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Bez urážky chlape, ale z tvé odpovědi je DOSTATEČNĚ zřejmé, že zrovna tebe by ta venerologie MOHLA potkat! :D :D :D

Zkus se zamyslet JEŠTĚ JEDNOU nad mojí předchozí diskuzní odpovědí, dám krk na to, žes „něco nepostřehl“. ;) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

před 1916 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Palpatine

No nevidím důvod proč by mi měla partnerka zahýbat. Jelikož jí neznáš, ale já jí znám velmi dobře. Tak vím zda jí můžu věřit nebo ne. A i kdyby mne nakazila má vlastní partnerka, pak to není chyba moje ale její. Protože vztahy jsou o důvěře. Pokud bych se ovšem vyspal s náhodnou ženou na ulici pak bych převzal všechnu zodpovědnost. Ale jelikož s partnerkou oba chodíme pravidelně darovat plasmu, vím o jejích zdraví celkem hodně :)

před 1916 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Nezbývá než popřát, aby ti to vydrželo. :)

před 1916 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Ale no tak! Muž není geneticky předurčen k věrnosti jedné samičce až do smrti. Když potkáš svou osudovou lásku, taky nemáš jistotu, že nehostí syflíčka nebo AIDS. Nebo ho časem získá… Ale jinak pravdu máš, v takovém případě by bylo riziko větší.

před 1917 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Roman71

Keplere, „Muž není geneticky předurčen k věrnosti jedné samičce až do smrti.“??? To jako fakt? Rád bych ten kus genetického kódu viděl a k tomu fundovaný výklad genetika, který není zatížen předsudky a evoluční teorií.

Co se týká „osudové lásky“, vzal jsem si ženu, o které vím, jak ji rodiče vychovali a jaké uznává morální hodnoty. To už samo o sobě ručí za to, že nějaká pohlavní choroba, získaná promiskuitním způsobem života, nepřipadá v úvahu.

před 1915 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

No, tohle sice není moje parketa, ale JAK jinak vysvětlíš pudy – rozmnožovací, sebezáchovy atd. Dítě např. hned po narození UMÍ sát mateřské mléko aniž by ho to musel někdo učit. Odkud je máme, pokud je nějakým způsobem geneticky nezdědíme po předcích? :)

před 1914 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Roman71

Aliendrone, tak zrovna sací reflex a pud sebezáchovy jsou přirozenou součástí člověčí bytosti, ty někde v genech prokazatelně máme.
To samé se ale nedá říct o nevěře manželskému partnerovi nebo promiskuitnímu chování, to je čirá nezodpovědnost 🙂

před 1911 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Já bych řekl, že chlap je PŘIROZENĚ promiskuitní. Uvaž lidské rozmnožování není jako u pejsků, kde každý čoklík pozná, že fena hárá. Žena má tzv. „skrytou ovulaci“, tudíž pokud se budeš „snažit“ v nevhodnou dobu, máš to marné, i kdybys dělal kotrmelce – to zaprvé.
Za druhé – muž na rozdíl od ženy – NEMÁ jistotu úspěšného předání/ujmutí genetické informace. Proto je pudově NUCEN souložit co nejčastěji a s co nejvyšším počtem žen. (jistě chápeš, že s neplodnou nebo již těhotnou ženou mu to také nevyjde – proto ten maximální počet)

Ono je to v přírodě prostě tak, že samci, kteří nejednají podle „co nejčastěji s největším počtem“ mají přirozeně méně potomstva a tím pádem jsou odsouzeni k ukončení genetické linie – vyhynutí. :)

před 1910 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Roman71

Víš Aliendrone, mezi psy a lidmi je zásadní rozdíl. Zatímco pes jedná pudově, my jsme byli obdařeni rozumem a smyslem pro zodpovědnost. Omlouvat si nezodpovědnost tím, že „zvířata to dělají taky“ znamená snížit se na úroveň zvířete 😉

A co se týká genetické výbavy, dodej odkaz na nějaké fundované srovnání genetické informace psů, která je zodpovědná za promiskuitní (pardon, pudové) chování lidí. Jinak se tu nemáme o čem bavit 🙂

před 1909 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… blbost, to právě v genech máme, tak jako většina samců v přírodě …

před 1911 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

.. blbost, to právě v genech máme, tak jako většina samců v přírodě … je odpověď Romanovi71 …

před 1910 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek