school12

Paměťová karta na mobilu---spěchá to!!!

Nenačítá se mi paměťová karta na mobilu. Již několikrát jsem zkoušela ji vytáhnout, ale pořád nic. Co mám dělat kromě vyhledání opravny mobilů?

Děkuji předem a přeji příjemný zbytek dne

Nejlepší odpověď
Alesh

Tak předně je asi potřeba zjistit, zda je problém v mobilu nebo v té kartě, ne? 🙂

Čili krok jedna je vyzkoušet kartu v jiném mobilu nebo zařízení, které umí daný typ karet číst, případně vyzkoušet jinou kartu ve svém mobilu.

Další odpovědi
www

Nekřič na nás!!
Pokud je karta v pořádku a kompaktibilní se tvým mobilem, vyzkoušej při zasunuté kartě vypnout a opět zapnout mobil, případně vytáhnout krátce jeho baterii.