Drap

Pamatuje te se ještě ?

http://www.ze­lec.nazory.cz/sla­bikar/index.html
klikáním se listuje

Nejlepší odpověď
briketka10

ano pamatuju :)

Další odpovědi
anonym

Kdo by si nepamatoval: máma má mísu, maso má Ivan , óóó, my se máme 🙂

fcoop

Jóó – to byly časy..........Ema mele mámu,máma mele Emu,óó – my se máme.........nebo takňák.
A poznámky v žákajdě:„..­.....nedává pozor a hraje si s gumou na letadlo......maluje sněhem po školní budově.“.
Technická – ta guma byla na gumování.

suaeda

Ano to stojí za to. Pěkná vzpomínka.

NikkiHeat

Tenhle z roku 1893 si teda nepamatuju…ale ten novější z 1913 jo )))))

MK44

Jak říkal Čochtan: „He, pamatujete se … Eště ho mám schovanej!“

Kelt

Pamatuji, a škoda, že nemohu ocenit přispěvatele. Ty knihy něco měly do sebe.

da ny

Děkuji, krásná vzpomínka :)

gagaga

to je nadhera ..! :)
myslim, ze to tu uz nekdy nekdo vlozil ( asi mosoj ) , ale nevim, jestli se dalo listovat ..
uplne jsem se u toho rozneznila… :)
diky ..

a jeste jsem mela rada Honzikovu cestu a pak neco o slepicce a kohoutkovi, ale uz nevim co to bylo za knizku ;(

  • iv-