georgia

Palec dolů

Nevím kdo dává palec dolů,při odpovědích na mé dotazy!!Já je nedávám!!Dávám jen palec nahorů.Takže někdo dělá nějaké svinstvo.Georgia

Nejlepší odpověď
panenka

ahoj georgio opravdu je to svínstvo ale kdo to dělá my nevíme.administrace kam jsem psala se tim bude zabívat tak doufejme že to zjistí.pokud máš nějaké pozedření na někoho u profilu bývá kontakt na tu dotyčnou osobu tak jí můžeš napsat.je tu hodně závisti si myslím a naschválů.ten kdo je dává to ví že se to dělat nemá,nebo by to spíše měl vědět a doufejme tedy že se změní a přestane to dělat.pokud to není nějaké děcko,ale je to chápající osoba.taky je nedávám a i u mě se to objevuje.

Další odpovědi
Retko

Stejne tema se tu resilo vcera
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/davani-palce-dolu

Jinak jses si jista, ze tvoje otazky jsou naprosto spravne, tak jak ze uzivatel ocekava? Jelikoz jsi zakazala prohledavani tvych odpovedi, tak ja ti na to odpovedet nedokazu, a nechce se mi to prochazet postupne.

Jinak to ze dostanes cervenou ti prece nijak neublizuje, az na vlastni pocit.
Tento server zrejme zadnou kontrolu v tomto ohledu neklade, a ikdyz to treba nekoho bavi, myslis ze se s tim da neco delat?
Tento server ani nenabizi pohodlne zjistovani, kde jsi dostala zelenou a kde cervenou, takze si to kazdy musi prochazet sam a zjistovat, zejo?
Vubec to nesouvisi se smyslem serveru, kde si lide maji poradit, a ne koukat na palce. Ikdyz asi hodne z nich to dela.
Nema smysl to resit. Chces body, tak venuj svuj cas hledanim na netu spravnych odpovedi. Ale cervena ti prece nic nebere.
Takze nechme vtipalka at si hraje, ono ho to za chili prestane bavit.

Nuk nuk

Není špatně někomu dát palec dolů, od toho tu jsou. Pokud je odpověď chybná a nepravdivá, pak je třeba jí takto označit – a to i tehdy, pokud jste odpověděla s dobrým úmyslem a pocitem, že je odpověď správná. V takovém případě jde o to, aby se tazatel mohl v jednotlivých odpovědích orientovat a vybrat si tu nejsprávnější, nejen tu, která je třeba hezká nebo první.

„Svinstvo“, jak ale říkáte, je, když někdo kliká palce dolů „jen tak“ – prostě pro zábavu, nebo proto (a to hůř), aby dotyčnému znemožnil postup a sám měl více bodů než on.

Bohužel i takoví tu jsou. Pokud máte pocit, že Vám někdo dal palec dolů neprávem – tedy za správnou a pravdivou odpověď, určitě napište administrátorům. Čím více lidí se jim ozve, tím spíše je donutíme něco s tím dělat.