panenka

dávání palce dolů

už delší dobu si všímám že je tu někdo kdo dává rád palce dolů,nezlobte se na mne ale každá odpověd i včetně tych mých jsou poctivě hledány z internetu.dos­távám hodně meilu kde mi lidi za odpověd děkujou a já jim nazpět napíši že jsme tu od toho aby jsme jim pomohly.zamyslete se tady nad sebou a když se vam tá odpověd nelíbí nebo je špatně daná dávejte ty palce dolů ale jen když víte že pravdivá není.když tá odpověd pravdivá je jako například u mne že mi došel meil že mi děkuje za pomoc a já vidím palce dolů tak ji nechte tak ale za pravdivou odpověd nikdy palce dolů nedávejte.na odpovědích tohle vědí a napsali že to prozkoumají aby zjistily kdo to dělá.snad jsme tu lidi dospělí a né nějaké děcka které si sem došli dávat palečky dolů
Doplňuji:
děkuji ti moc za tvou odpověd fortine.

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Nevím, jak kdo, ale osobně dávám palce dolů POUZE v případě, že vidím nepravdivou odpověď, nebo takovou, která NENÍ odpovědí na danou otázku. Palce nahoru dávám POUZE v případě, že jde o odpověď nejen pravdivou, ale praktickou, jasnou, výstižně napsanou atd.
Ovšem lidí, kteří rádi klikají mínusové body tu také není málo, jestli jsou to děti nebo dospělí Vám nepovím. Pokud máte dojem, že Vám někdo dává příliš často place dolů a ještě k tomu neprávem, bude nejlepší se obrátit na provozovatele.

Další odpovědi
Retko

No ja jsem palcu dolu dal jen par, dost mi vadi odpovedi, jak tady psal Coverender, ktere jen neco potvrzuji, nebo nedoplnuji zadnou informaci. Samozrejme pokud o potvrzeni nebylo vyslovene pozadano, treba clovekem ktery odpovidal.

A samozrejme, zeleny potesi, cerveny naopak. Ale myslim si ze tento web neni proto aby se tu lidi koukali na palce. Obecne bych tu funkci uplne zrusil. Aspon by se tu objevoali jen opravdu potrebne odpovedi, od tech kteri opravdu chteji pomoct. Tak.

COVERENDER

On by snad pro provozovatele nebyl takovy problém udelat to tak, aby byla videt přezdívka toho kdo ten palec dal a nebo seznam tech kdo a kolikrát ho dali vasi osobě atd… Osobně to nijak nepoužívám, protoze každá odpoved muze byt užitečná pokud to neni úplný blaf, ale pokud odpovím na otázku a vidim ze tam hned po me nekdo suse dodal-ANO,MA PRAVDU, tak mu to tam samozřejmě vlepím!