georgia

Palec dolů

Nehovořím o tom,že někdo dal palec dolů na mojí odpověď.ale když já prosím o odpověď na můj dotaz a někdo klikne za mně palcem dolů.Já jsem pokaždé s odpovědí spokojená a přesto někdo kliknu za mně,beze mně.O to mi jde.Vážím si čas každého,kdo mi odpovída.

Nejlepší odpověď
standa

… ale já si nemyslím, že ´palcovat´ odpovědi na SVOJI otázku je „výsada“ jen autora dotčené otázky. Ale názor nevnucuji 🙂

Provozovatel serveru se nejspíš rozhodnul, že z nějakého důvodů je ´palcování´ pro samotný server užitečné. Nepochybně „něco“ vymyslí, aby ztížil nekorektní ´palcování´…, ale myslím, že se nedá vymyslet geniální nástroj, který zaručí na 100%, že ´palcování´ bude pro každého uživatele tohoto serveru nezpochybnitelné.

Těm, kteří jsou opravdu nespokojeni, zatím nezbývá nic jiného, než se v individuálních podezřeních z ´nespravedlivého´ palcování, obracet na provozovatele serveru…

Další odpovědi
panenka

taky se mi tohle gorgio nelíbí,i u mě se to už stalo mockrát.prostě jsou tu někteří kteří si v tom libují.právě u tebe jsem si toho všimla poradila jsem ti a asi má odpověd stačila a dalas mi palec nahoru.za chvíli jsem si prošla své odpovědi a už tam byl u mé odpovědi i palec dolů.někomu to tu dělá zřejmě radost,a není to asi normální člověk protože kdyby byl nechal by to tak a né si pohrával jak malé děcko.

fortin

Provozovatel nic v nejbližší době měnit a zjišťovat nemusí. Ohodnocení je podobné jako u serverů na které posíláte videa. Domnívám se, že červené palce by mohli udělovat přihlášení uživatelé kterým se to rentuje k nějakému vítězství. Pro občasné návštěvníky hodnocení nemá význam. Proto vyvozuji že palce dávají ti, kdo mají blízko k vyšším bodům nebo ti co jim je „výhra“ 1000 korun málo. Nejde přece o osobní útok ale především o peníze.

Nuk nuk

Georgio, ono je asi jedno, jestli dostane palec někdo, kdo odpovídal Vám, nebo Vy osobně.
Najednu stranu si myslím, že je dobře, že existuje možnost i pro ostatní, hodnotit otázky a to i záporně. Hodnotit bychom ale měli objektivně, tj. palec dolů by se měl objevit jen tam, kde je zkrátka odpověď milná nebo není odpovědí na otázku. A to přesně z důvodů, které jsem popsala v minulé odpovědi – tj. abyste se Vy, jako tazatelka mohla orientovat v tom, která odpověď je použitelná, a která nikoliv.

Bohužel jsou tu tací, kteří dávají tu palce dolů i ke správným odpovědím a to už se nalíbí ani mně ani mnoha dalším.
Navíc nechápu palcování u otázek, kde jde o názor jednotlivce, ne o fakta. To že mám jiný názor, než někdo druhý ještě neznamená, že on odpověděl špatně.
Doplňuji:
Ještě dodám jednu věc. Občas zajdu na jiný podobný portál. Tam existuje také palcování dolů a nahoru jako zde, ale ve finále je to tazatel, kdo vybírá „nejlepší odpověď“, pochopitelně to dělá nezávisle na palcích, které dali ostatní.

anetadela1

Já si teda nikdy nepalcuju odpovědi na svoje otázky. Prostě si odpovědi přečtu a jsem spokojená. Taky už jsem to tady řešila, že někdo dává palce dolů jak se mu zachce. Já dávám ve vyjímečných případech palec nahoru a palec dolů dám, když je to fakt hovadina co někdo napsal. Absolutně nechápu, když někdo dostane palec dolů za svůj názor nebo za svoji zkušenost. Já většinou odpovídám z vlastních zkušeností a stejně občas dostanu palec dolů.....
Ale to asi nemá cenu řešit, protože ten kdo je dává, tak se pak akorát vysmívá, jak se to tady pitvá. Dokud s tím provozovatel něco neudělá, tak si tady můžem stěžovat do alelůja.