Miroslavst

Palce dolu a nahoru

Nemyslíte, že by nebylo špatné pokud by byla u palců uvedena tabulka, kde by bylo jméno-nick toho, kdo palec dal?
Vidím to asi takto:
Nahoru 3×
jméno, jméno, jméno
Dolu 2×
jméno, jméno

Doplňuji:
Jde o to, že pokud při správné odpovědi je dán palec dolu, tak je odpověď umístěna až dole. Potom, když někdo odpoví jen tak něco nebo někteří opisovači, tak jejich odpovědi a třeba neúplné jsou vlastně nahoře.
Ne vždy musí být ta vrchní odpověď úplně správná a také ne vždy musí být ten který je nahoře tím, který dal palce dolu ostatním jen proto, aby byl v popředí. Pokud by tam bylo jméno, bylo by to krásně vidět.

Nejlepší odpověď
Gorouš

Myslím si, že by to vedlo k tomu, že by se každý každému za palce mstil. Nápad je to dobrý, ale mohla by s toho být jakási válka „palců“ a to by nebylo dobré. Jinak docela zajímavá otázka.

Další odpovědi
mosoj

Souhlasím s Gorouš. Já na palce moc nekoukám. Spíš mně vadí když u naprosto chybné odpovědi je palec nahoru. Pro lidi neznalé uvedeného problému je to velmi špatné.
Myslím, že k tomuto byla zřízena diskuse, ale téměř se nyvyužívá.
Doplňuji:
dudu : Chcete vědět kdo Vás jak ohodnotil
a sám nedovolujete být ani kontaktován.
Znovu zdůrazňuji. Všechny tyto odpovědi patří do diskuze. Věřím, že provozovatel tohoto serveru má úplný statistický přehled
a nějaké velké odchylky od kodexu nedovolí.

dudu

Nedávno jsem navrhl správci aby palce dolů zrušil úplně, stejně tak i automatický bod za odpověď, avšak u palečku nahoru /a přidělení bodu/ aby bylo zřejmé od koho bod autor odpovědi získal., jaký máte názor??

standa

Opravte mne pokud se mýlím, ale provozovatel tohoto serveru přeci před časem (14 dní?) obeslal e-mailem všechny nadprůměrně aktivní uživatele a vyzval je k výměně názorů na připravovanou změnu ´bodování´ (palcování). Každý z těchto uživatelů se přeci mohl vyjádřit… Zaslat provozovateli email s určitou radou či doporučením může pak i kdokoli jiný.

Pak moc nerozumím smyslu těchto jednorázových aktivit, které Miroslav myslí jistě v dobé víře…, ale nebrečíme náhodou na nesprávném hrobě 🙂

ten který je

To by se tady lidi hádali a dopadlo by to jak na internetových diskusích.

Marunka

Já osobně bych byla pro, aby se u palců zobrazovali jména. Potom když by někdo dal palec by vlastně ukázal že si stojí za svým. Takhle je to anonymní a klidně můžu dát palec jen z pomsty a vlastně nikdo neví kdo ho dal.

Nuk nuk

Už teď si tady navzájem vytýkáte každý palec, který se Vám nelíbí. Kdyby tam ještě byla jména, bylo by to ještě horší.
Daleko lepší by bylo, kdyby si každý uvědomil, k čemu ty palce slouží.

faktor82

Já bych taky bych bral možnost odůvodnění palce dolů. Palce dolů dávám, když je to naprostý nesmysl nebo odpověď, která tam nemá co dělat. A rád bych taky vždy napsal, proč je ta odpověď špatná.

Michal

Bylo by to dobré.Jestli Vás to potěší,sdělím vám proč jsem dal a jaký palec.

Zdroj: život

lorja

Já osobně si myslím,že tady by mělo jít hlavně o rady a ne o palce.

Miroslavst

Tak se asi adminovi tato otázka nelíbila, že ji zamknul.
A pokud není otázka cituji:Nemyslíte, že by nebylo špatné pokud by byla u palců uvedena tabulka, kde by bylo jméno-nick toho, kdo palec dal?
Tak už nevím jak jinak otázku položit.

standa

Miroslave, otázka byla položena dobře, netřeba hledat vhodnější formulaci…, jen si osobně myslím (a sdílím názor admina), že tento DRUH otázek sem prostě nepatří a to s plným vědomím toho, že se ptáte na docela logickou záležitost. Ale ta kontroverze tkví (podle mého názoru) v tom, že TATO DEBATA by měla být vedena směrem k adminům, kteří (pokud to uznají pro tento projekt za potřebné), naše argumenty vyslyší a nebo nevyslyší… a s tím my tady nic nenaděláme.

Miroslavst

mařenka to odhadla správně. Nejde o to, že chci vědět kdo jaký dal palec. to je mi úplně šumák, ale možná by to zamezilo rádoby palcovačům, kteří jen tak dávají palce dolu i při správné odpovědi a zřejmě se nudí.
Pokud by tam bylo jejich jméno-nick, tak třeba by si to rozmysleli a pokud ne, ostatní uživatelé kteří tu jsou stále by už věděli, že pokud je ten palec třeba od YX tak vlastně je mimo mísu.

mosoj

dudu : Beru zpět a omlouvám se.
Při prvním náhledu se mi Váš maill neukázal.