hapiky

Co vás tady nadprůměrně potěší?

Mě ponejvíce potěší, když mě po dvou dnech vrátí admin odpověď. To mě potom opravňuje si myslet, že záškvar je ten, kdo ji skryl, ale jestli si už dal zchladit hlavu, tak jsem připraven prosbě o odpuštění vyhovět.

Nejlepší odpověď
Kepler

Dobrá otázka

A samozřejmě i vrácení neoprávně skrytého příspěvku. Taky otázka, která vyvolá množství odpovědí i diskuzí. O tom to tady je.

Další odpovědi
klumprt

Dobrá otázka

Otázka na kterou se mi dobře odpovídá. Taková, která se mi trefí do toho, čemu nejvíc rozumím a přitom jsem jeden z mála, kdo dokáže správně odpovědět. Zvláštní je, že ne vždy to bývá oceněno palci ostatních uživatelů, ale to už je pro mě vedlejší věc. Mně stačí vědomí, že jsem odpověděl nejlíp, jak to bylo možné.

Rokio

Jiná věc

Otázky a odpovědi Keplera.

marci1

Jiná věc

Otázky a odpovědi, které mě rozesmějí. 🙂

zjentek

Dobrá odpověď

Kajoch

Jiná věc

Fundovaná,případně vtipná odpověď.

ivzez

Jiná věc

Nejvíc dobrá otázka, nad kterou se musím zamyslet.
Takových je ale hrozně málo, takže i otázka, která je
dobře formulována, z níž je jasné, co tazatel potřebuje.

Potěší mne i vrácená otázka či odpověď,
ale ty dobře formulované otázky výrazně vedou.