JájsemRaibek

Existuje nějaká tabulka pro Sportku?

Zajímalo by mě, zda existuje nějaká tabulka pro Sportku, kde bych si napsal svá čísla, terá sázím a ono by mi to ukázalo jestli jsem v minulosti vyhrál?
Prostě seznam tažených – losovaných čísel (je jedno jestli od počátku hry nebo jen dva, tři roky zpět).
Vím, že existuje statistika tažených čísel (např. 1–60×, 2–58× atd.), ale já bych chtěl prostě seznam tažených čísel.

Nejlepší odpověď
Alesh

Já si matně vybavuji, že jsem kdysi viděl jakousi aplikaci, snad ještě DOSovou, která měla v sobě archivy tažených čísel snad od začátku. A pak mám dojem, že jsem i viděl kdysi na stránkách Sazky archiv v csv, ale už to tam asi nemají.
V podstatě by nebyl takový problém, pokud bys měl třeba v tom csv všechny výsledky, udělat aplikaci např. v Excelu, která by ti řekla, zda tebou zvolená kombinace by něco v minulosti vyhrála, resp. by ti mohla říct něco ve stylu 0× 1. pořadí, 0× 2. pořadí, 3× 3. pořadí, 285× 4. pořadí, 56512× 5. pořadí.

Další odpovědi
mosoj

Ze stránky Sportky, lze stáhnout data v CSV přímo v excelu od roku 1994.
Ostatní již záleží jen na tobě.

Drap

Ano, viděl jsem t kdysi v knižní podobě. Jak se to ale jmenovalo, nebo kdo to vydal už bohužel nevím.