Avatar uživatele
JájsemRaibek

Existuje nějaká tabulka pro Sportku?

Zajímalo by mě, zda existuje nějaká tabulka pro Sportku, kde bych si napsal svá čísla, terá sázím a ono by mi to ukázalo jestli jsem v minulosti vyhrál?
Prostě seznam tažených – losovaných čísel (je jedno jestli od počátku hry nebo jen dva, tři roky zpět).
Vím, že existuje statistika tažených čísel (např. 1–60×, 2–58× atd.), ale já bych chtěl prostě seznam tažených čísel.

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Alesh, Drap, bolak, gecco před 2608 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Já si matně vybavuji, že jsem kdysi viděl jakousi aplikaci, snad ještě DOSovou, která měla v sobě archivy tažených čísel snad od začátku. A pak mám dojem, že jsem i viděl kdysi na stránkách Sazky archiv v csv, ale už to tam asi nemají.
V podstatě by nebyl takový problém, pokud bys měl třeba v tom csv všechny výsledky, udělat aplikaci např. v Excelu, která by ti řekla, zda tebou zvolená kombinace by něco v minulosti vyhrála, resp. by ti mohla říct něco ve stylu 0× 1. pořadí, 0× 2. pořadí, 3× 3. pořadí, 285× 4. pořadí, 56512× 5. pořadí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Ze stránky Sportky, lze stáhnout data v CSV přímo v excelu od roku 1994.
Ostatní již záleží jen na tobě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Ano, viděl jsem t kdysi v knižní podobě. Jak se to ale jmenovalo, nebo kdo to vydal už bohužel nevím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek