Avatar uživatele
ivzez

Co přesně znamená „Omezení ohodnocení jednomu uživateli“?

Míním poslední řádek poslední tabulky: http://www.od­povedi.cz/napo­veda/bodovani

Znamená to, že jeden uživatel může za den obdržet maximálně 25 ohodnocení
od všech uživatelů? Nebo může jeden uživatel dát jinému uživateli max. 25 palců?

Řeklo by se, že bych to už za skoro pět let mohla/měla znát, ale dokud
jsem nenarazila na omezení, nevěnovala jsem bodování moc pozornosti…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, vagra, johana 56, gagaga, gecco před 3053 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Můžeš dat jen pět palců jednotlivému uživateli za den…
😉
I ty máš ode mne často vybráno…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Asi před 1,5 – 2 roky byla pod žebříčkem uvedena změna v počtu bodů.

Limit 25 bodů pro jednoho uživatele od jednoho bodujícího byl snížen na 5 bodů.

Důvody – jeden uživatel měl 46 aktivních profilů, jimiž dobodovával některé své příznivce. Rovněž byl ztížen přístup na první stránku – kdo se chce podívat, musí se „proklikat“ – dříve byla zapojená funkce Na začátek stránky..

Stejně tak nominaci může udělit jen tazatel. Nominace se zneužívaly, o to se především přičinili dva uživatelé, ti, kteří jsou zde déle, vědí, o koho jde. Takže to byl zřejmě jeden důvod.

Druhá skutečnost – navržené nominace byly často výsměchem ostatním odpovědím. Bohužel, admin už neposuzoval, jen klikl.
Takže neplnily svůj účel.

Kdysi jsem se na to ptala. Jenže admini se střídají, takže to může být jinak.

V Kodexu není zřejmě změna podchycena.

Myslím si, že nominace navržené ostatními uživateli (kromě tazatele) se neudělují už hodně dlouho.

--
Některé informace se objevují pod žebříčkem.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
johana 56

U sebe to vidím asi takto:
Zavedením nového bodovacího systému byl pro všechny kategorie sjednocen denní limit na 5 bodů jednomu uživateli.
U již uzavřené otázky nominovat (označit odpověď za užitečnou) nelze.
Možnost takto označit příspěvek mají uživatelé až po dosažení úrovně ¨stříbrný‘.
U kterékoliv otázky můžu udělit nominaci pouze jednomu odpovídajícímu, u jiného příspěvku vloženého jiným uživatelem už se v daný den málokdy podaří.
Dříve bylo za nominaci připočteno 5 bodů, stejně jako při uzavření otázky tazatelem, přidělení posuzoval admin.
Nyní zřejmě zůstalo označení u odpovědi, ale v týdenním přehledu se v řádku ‚počet užitečných odpovědí‘ objevuje 0, i když je občas některý z mých příspěvků označen. Možná je to ale jinak, třeba rozdíl v pravomocích. Vysvětlit by mohl provozovatel stránek.
Nebylo by jednodušší tabulkový systém zrušit a nechat jen označení souhlasím/nesou­hlasím?
Je s podivem, že se počítadlu při 'velkém úklidu ' z toho přepočítávání nezavaří kolečka ..

Upravil/a: johana 56

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

zeptej se gecca,ten jich ode mne nedostal,jelikož nešlo…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek