zjentek

Ovlivní noční sen nadcházející den?

dnes se mi zdálo, že po překrásném předchozím snu následoval velice úspěšný den. Děkuji. (;

Yuko, o koho šlo? Známá osobnost?

Nejlepší odpověď
Kepler

No, někdy se i mně stane, že noční sen je tak realisticky silný, že pod jeho vlivem zůstanu celý den, nebo aspoň dopoledne, především náladou. Ale jinak co se ve dne stane se sny nemá nic společného, když tak jde jen o náhodu.

Další odpovědi
karatepepa

JEDNOHO KRUTÉHO DNE SE MI ZDÁL SEN ŽE ZAČNU DĚLAT KARATE A TAK DALŠÍ DEN JSEM SE DO TOHO PUSTIL. Z LÁSKY TVŮJ pEPÍČËK

yuko

Znám pána, kterého sen ovlivnil natolik, že po něm následuje celá řada úspěšných dnů, naštěsti ne jen ve snu. Díku tomu snu již napsal a vydal tři knihy.

Ametyst

Se sny je to zajímavé. Vždycky si pamatuji jen ten poslední, co se mi zdá nad ránem. Mám krásné hollywoodsky barevné sny. Krásný sen mě ovlivní tak, že se mi nechce vstávat. Dospělo to tak daleko, že bych brala zimní spánek. 🙂

anonym

To záleží na tom jakou váhu snům přikládáte. Nepochybně existují lidé, kteří sny považují za téměř proroky vlastní budoucnosti, těmto lidem sice sny neovlivňují budoucnost přímo, tito lidé vlastním snům ale často své vlastní pocity a rozhodování následně přizpůsobují a nechávají se vlastními sny ovlivňovat, sny si třeba i zapisují do deníčku a podobné zvláštnosti. Pokud se ale ke snům stavíte trochu pragmaticky, pak by vás neměly ovlivnit v podstatě nijak – no nanejvýš ve vás ve výjimečných případech krátce po procitnutí udrží dobrou/blbou náladu, ale pak nad tím po zralé úvaze mávnete rukou.