independent

Ovládáte nějaký nesvětový jazyk? Kromě češtiny a slovenštiny

Nejlepší odpověď
ivzez

Ne.

Další odpovědi
dubraro

Do jisté míry polsky a hebrejsky.

Kepler

Polsky, ale nedokonale.

Emefej

Zvládám základní konverzaci v bulharštině a v řečtině.

Arne1

Po mnoha cestách do Polska se tam už slušně domluvím (pokud oni nechtějí mluvit anglicky).
V Rumunsku zase dokážu úspěšně „mlžit“ že umím rumunsky, ale není to úplně pravda.

Jiří Bohumil

Ještě stále „morseovku“, i když už ne na 1. třídní úrovni jako na vojně a kdysi i QSL kódy, kterými se je možno domluvit, mezi radisty, po celém světě.
Ale to bude tedy asi taky jazyk „světový“, ne? 🙂

led

ano, profesný slang, poskladaný zo všemožných jazykov, ktorým sa dohovorím v rámci svojej profesie kdekoľvek vo svete a ostatní len čubrnia na nás, pretože rozumejú možno len slová v ich jazyku. Je to ako keď Navacho príde do Japonska 🙂

Lamalam

Zvládnu primitivní konverzaci v italštině.