Man 23

Ověřilo se mi samo telefonní číslo v google účtu, proč ?

Když jsem si v mobilním telefonu zakládal google účet, tak jsem tam nezadával telefonní číslo, alespoň si toho nejsem vědom. A tak po třech tejdnech užívání mi včera přišla notifikac, že moje telefonní číslo bylo v mém účtě google ověřeno. A jak, když jsem ho tam nezadával ? Číslo je shodné s mým, ale nechápu, proč tam je, když jsem ho tam nezadával. Máte někdo také podobnou zkušenost ? Díky za vaše odpovědi.

Odpovědi
Darcy

nevypol si/ neobmedzil si google, googleApp, GooglePlay prístup k tvojmu mobilu (telefon, SMS, polohe, kontamtom, a pod.).
Preto si to robí čo chce. Alebo sa Ti niekto chcel dostat do e-mailu ale voacstupňové stupňové overenie ho nepustilo…