22aa

Poradíte, jak vyřešit popsaný problém?

Původní neotázka
OTG Kabel a tablet za 1000kč

Dobrý den.
Potřeboval bych vědět jestli mi půjde myš a klávesnice pomocí otg kabelu i na tablety lark free me x2 a na my audio storm nebo jenom na značkové za deset milionů korun.
Děkuji za odpovědi.
Vaše 22aa.

Odpovědi
gecco

https://www.da­tart.cz/Tablet-LARK-FreeMe-X4-7-HD-Black.html?ut­m_source=google&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=5-CPC-PLA&gclid=CNu­vl7qujdMCFeEp0wod­vYcInw – Datart píše, že tablet je OTG…
😉
Takže asi jo – každopádně ale doporučuju vyzkoušet (třeba vrámci čtrnáctidenní lhůty)…