naty

otevření dveří

Prosím vás ,neví te někdo jak otevřít dveře ,které jsou zamčené? Jedná se podlemne o jednoduchá zámek a nechci ty dveře poškodit jak to udělat? Nemůžu se dostat odsud x( omylem mě brácha zamkl x( x/

Odpovědi
Retko

Otevri okno a rvi, treba ti sousedi zavolaji hasice. :)

Sonka Pop

Dobrý den, ráda bych se s vámi poradila o jedné věci… Malej mi už začítá vstávat a ja čekám každým dnem, kdy začně chodit a bude jak neřízená střela. Potřebuji zábranu do dvěří. Kde koupím a jakou mám koupil? Liší se nějak ty zábrany?