Rokio

Otázky kterého typu vám nejvíce lezou krkem?

Dotazy na která témata moc nemusíte a který druh otázky vás vytočí nejvíce?

Můžete sem uvést charakteristiku a znaky takových otázek společně s několika příklady?

Nejlepší odpověď
Tw!st

Převážně ty tvoje

Další odpovědi
JájsemRaibek

Bude amnestie, kolik mi vrátí na daních.

Kelt

Různé typy např, je horší ten s tou vadou nebo s jinou? Jakou chybu jsem udělal při přecházení přechodu. Zachoval jsem se v dané situaci správně? V otázkách se zobrazuje naše osobnost, rukopis. No u každého bych našel minimálně 30 % daných otázek.

Kepler

Takové otázky, na které nelze jednoznačně odpovědět, např. zdravotní problémy. Jako by tady byl samý doktor. Ani ten nestanoví diagnózu bez vyšetření. Nebo takové ty bezúčelné tapetovací otázky, jen aby řeč nestála a přistál nějaký ten bodík. Taky neustále se opakující otázky na jedno téma, např. psychofarmaka.

Edison

Tahle je přesnej příklad. Na to je tu už milion odpovědí!

Gus_Fring

Ty o dietě, hubnutí a stravě. Která dieta asi funguje? Nebo ještě horší je, když si někdo myslí, že zhoubne a přitom bude žrát.

Ametyst

Mě vytočí máloco. Jen nemám ráda nějaké papouškování cizích hesel, když se doba mění tak rychle, že nějaké „citáty“ už vyčichly. Jak říkám, život bez hesel není vůbec nevesel.:-))

zjentek

Mě nejvíce vytočí otázky typu- myslíte si, že je zjentek i ve skutečnosti pes? No uznej, kdo z příchozích účastníků by to tady asi tak věděl? Co? Ne? Nic? Nekokotí bongo?

No a hodně vytáčejí i takové otázky: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/melo-by-horsi-spolecenske-nasledky-vysazeni-psychofarmak-nebo-naopak-jejich-predavkovani-u-jedince …přece každýmu NORMÁLNĚ myslícímu člověkovi je jasné, že ty nejhorší spol. následky má kontakt jedince se společností pod vlivem psychofarmak a ten závěr věty (kdo kolik užil a komu je to dobrý) si přelož po svém. (;