Avatar uživatele
autacek

Otázka pro muže. Budete-li ležet mezi nezadanou krásnou holkou a homosexuálem, ke komu se otočíte zády?

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? orestez, bolak, Mc Merkurion, aliendrone, Roppel před 2220 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Ani se nepohnu, jen budu hledat řešení bez ztráty cti. Nebo řeknu: když to jde, tak to jde, když to nejde – řeknu „někdo jde!“

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

Nebudu řešit tuto otázku. Tohle si dokážu představit buď v situaci kdy, se s přáteli hodláme vyspat někde kde víc komfortu zkrátka není a stejně jako já se nedotknu dámy pokud nebudu mít její svolení očekávám to samé od přátel bez ohledu na jejich orientaci, nebo v situaci kdy všichni budeme mít naprosto jiné starosti a celá tato otázka bude bezpředmětná.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

Ano, tohle se člověku děje tam často, že by na to měl být připraven.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

To je rafinovaná otázka. ;) :) Ale protože jsem zcela nerafinovaný, vlastně úplně surový Aliendrone, tak bych teplouše gentlemansky (když je přítomna dáma) vykopal z pokoje. A poté by směr otočení byl zřejmý. ;) :D :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

No tak je jasný, kdo je v týhle posteli největším predátorem a kdo potenciální obětí. Takže z jedný strany mám obávanýho predátora a z druhý možnou oběť. No a protože mně plachej buk nevadí (strach o život je silnější než jeho ostatní pudy), klidně se otočím k tý holce a začnu se chovat tak, aby se mne nebála.. ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

1/ To, že je nezadaná, ani zdaleka neznamená, že by si chtěla zadat právě se mnou.
2/ Vzhledem k tomu, že nejsem atraktivní ani pro holku ani pro homosexuála, tak je to vlastně jedno.
3/ Záleželo by na tom, kdo kde leží. Usínám vždy na levém boku.
4/ Až bych se probudil, byl bych tam sám, protože děsně chrápu a nikdo se mnou spát nevydrží.

Upravil/a: dubraro

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Nebudu!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek