autacek

Otázka pro muže. Budete-li ležet mezi nezadanou krásnou holkou a homosexuálem, ke komu se otočíte zády?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ani se nepohnu, jen budu hledat řešení bez ztráty cti. Nebo řeknu: když to jde, tak to jde, když to nejde – řeknu „někdo jde!“

Další odpovědi
Dochy

Nebudu řešit tuto otázku. Tohle si dokážu představit buď v situaci kdy, se s přáteli hodláme vyspat někde kde víc komfortu zkrátka není a stejně jako já se nedotknu dámy pokud nebudu mít její svolení očekávám to samé od přátel bez ohledu na jejich orientaci, nebo v situaci kdy všichni budeme mít naprosto jiné starosti a celá tato otázka bude bezpředmětná.

bolak

Ano, tohle se člověku děje tam často, že by na to měl být připraven.

aliendrone

To je rafinovaná otázka. ;) :) Ale protože jsem zcela nerafinovaný, vlastně úplně surový Aliendrone, tak bych teplouše gentlemansky (když je přítomna dáma) vykopal z pokoje. A poté by směr otočení byl zřejmý. ;) :D :D :D

zjentek

No tak je jasný, kdo je v týhle posteli největším predátorem a kdo potenciální obětí. Takže z jedný strany mám obávanýho predátora a z druhý možnou oběť. No a protože mně plachej buk nevadí (strach o život je silnější než jeho ostatní pudy), klidně se otočím k tý holce a začnu se chovat tak, aby se mne nebála.. ;)

dubraro

1/ To, že je nezadaná, ani zdaleka neznamená, že by si chtěla zadat právě se mnou.
2/ Vzhledem k tomu, že nejsem atraktivní ani pro holku ani pro homosexuála, tak je to vlastně jedno.
3/ Záleželo by na tom, kdo kde leží. Usínám vždy na levém boku.
4/ Až bych se probudil, byl bych tam sám, protože děsně chrápu a nikdo se mnou spát nevydrží.

mosoj

Nebudu!