Lucyfer

Otázka do pranice… 😀 Máte doma jídelní stůl?

Nejlepší odpověď
seraphico

Ano. Na zemi se nám jí špatně. 😃

Další odpovědi
GM

Ano. Pěkně velký a ještě k tomu rozkládací. Proč do pranice? To je snad normální, mít doma pořádný festovní stůl!

paul1

Máme ho v kuchyni, je rozkládací a přes svátky ho stěhujeme do jídelny, kde jinak máme jen konferenční stolek.

jáára

Nemám.

Drap

Ano.

quentos

Ano. Z jedné strany je však na něm laptop, takže je zároveň pracovní, ale nikdy ne obojí najednou. Pracuje se na jiné straně stolu, než kde se jí.

elkon

Ano, kulatý.

JežíšKristus

A kde je ta otázka do pranice?
Stůl mám.

Rokio

Ano, máme. Má tvar čtverce a jsou u něj tři židle a lavice.

Emefej

Odpověď do pranice – ano, máme.

Dochy

Jo, krásnej velkej dubovej (nebo bukovej?) z lepeného masivu