plebs

S kterým pohlavím může souložit osoba, která se cítí jako transgender?

Miss Amerika vyhrála osobnost transgender, vypadalo to jako trochu baculatá ženská, ovšem nemusela to být ženská.

Nejlepší odpověď
Mravenec

S tím, s kým chce. A nám do toho nic není a ani mě to nezajímá, co si kdo dělá s kým v posteli. 🙂

Další odpovědi
Filip84

Každá osoba může souložit s osobou opačného pohlaví, či stejného pohlaví. Těch osob může být také víc.

Promiň, bez urážky, nicméně to je otázka, jak od Rokia, nebo Lgee. To potřebuješ, aby Ti někdo napsal, že – prakticky – každý může šoustat s každým!? 🙂

Pochop, že někdo vypadá, jako ženská, leč ve skutečnosti je chlap, nic nemění na tom, že je chlap. A když se nechá přeoperovat na ženskou, tak je vykastrovaný chlap. Má to jednu výhodu, alespoň se nerozmnoží. Co víc bys, jako, chtěl vědět? 🙂

Filip84

Příspěvek smazán administrátorem.

plebs

Filip84 zachovej klid je jiná doba co není zakázáno je dovoleno proběhlo tiskem, jedna krásná dáma se vdala do Pakistánu vzala si bohatého muslima. Narodila se jako kluk nechala si odoperovat penis i kouličky a lékaři zhotovili krásnou vagínu a Pakistánec je nadmíru spokojen

Filip84

Však já jim to neberu, proboha! 🙂 Ale Pákistánec si vzal chlapa, i když s umělou frndou. Tak to prostě je, vzal si vykastrovaného chlapa, nic víc, přeci, neříkám, ne?

plebs

Filip84 díky za odpověď, ovšem nedávno jsem četl článek specialisty odborníka že je možné rozlišovat až 56 pohlaví tudíž jsem z toho trochu zmaten na př. směrem na jihovýchod uznávají jenom dvě pohlaví a na př. v Kataru již třetí pohlaví může být bičováno anebo kamenováno.

Filip84

Tak to jsi nečetl článek odborníka, ale odporníka.

Jak „56 pohlaví“? Buďto se narodíš s koulema, nebo se narodíš s vaječníky, neexistuje třetí, ne tak čtvrtá, pátá, či padesátá šestá, možnost. Ne, prostě, ne. Jo, že i když máš koule a cákátko, tak se cítíš býti ženou, nebo naopak, že když máš vaječníky a bambeřici, tak se cítíš být mužem, může mít rozličné příčiny: může to být nedostatkem osobní integrity, může to být následek traumatu, a ano, je možné, že jsi se narodil „ve špatném těle“. Buď jak buď, jde o psychickou poruchu, či úchylku, a to s různými dopady na celkové zdraví jedince: jeden „potřebuje“ operaci, aby byl happy a druhému bohatě ke štěstí stačí, že je bezpohlavní „to“.

Tyhle krávoviny, ekobioterorismus, Gréta, gender a spol., nejsou žádné novum, vždycky se to ve společností objeví, má-li se civilisace až moc dobře. Ono když bys vyrůstal v jeskyni, lovil bobry a jeleny a musel bys se sakra starat, aby Tě nesežral lev, nebo smečka vlků a byl jsi na tom světě alespoň tak dlouho, abys vychoval soběstačné potomky, tak tyhle umělé konstrukty půjdou stranou.

Je to podobný princip, jako s homosexualitou. Je to naprosto normální, v každé společnosti, v každé civilisaci, co tedy víme, homosexuálové byli. Ale v nějakém přirozeném procentu, ne, že se to zideologisuje, a ještě se mladým sere do palice, že si mohou vybrat! Ne! Nemohou, buďto to mají tak, nebo tak. To samé jsou ty poruchy sexuální identity: šaman si s tím věděl mnohem lépe rady, než celá přetechnisovaná a institucionali­sovaná, slavná, západní medicína! 🙂

Darcy

nejlépe s vlastním